Rojstvo zla!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rojstvo zla!

Dogajanje na Bradavičarki je postavljeno v čas, ko je mladi Mark Neelstin postajal lord Mrlakenstein in si je izbiral Jedce smrti.
 
KazaloGalleryPortálIščiLatest imagesPrijavaRegistriraj se
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Latest topics
» Klepet
Soba trofej  Icon_minitimeSob Avg 06 2011, 17:54 by Amon Amarth

» Prijave za Gryfondom
Soba trofej  Icon_minitimePon Jul 11 2011, 19:02 by Amber O’Neill

» Metal Art Corner
Soba trofej  Icon_minitimePon Jul 11 2011, 14:10 by Hermione Potter

» Prijave za Drznvraan
Soba trofej  Icon_minitimePet Jun 24 2011, 19:06 by tempel weasley

» Prijave za Pihpuff
Soba trofej  Icon_minitimeSre Feb 16 2011, 16:12 by Melissa Morgan

» Stopnišče
Soba trofej  Icon_minitimePon Jan 24 2011, 23:22 by Amon Amarth

» RPG iskalnik
Soba trofej  Icon_minitimeTor Jan 04 2011, 15:18 by Zara McGrady

» Trenutno poslušam...
Soba trofej  Icon_minitimeNed Jan 02 2011, 20:43 by Amon Amarth

» Oglaševanje
Soba trofej  Icon_minitimeNed Dec 12 2010, 15:27 by Jasper E. Smith


 

 Soba trofej

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Julia Waldor
Gryfondom
Gryfondom
Julia Waldor


Število prispevkov : 334
Registration date : 07/07/2010

Soba trofej  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Soba trofej    Soba trofej  Icon_minitimeČet Jul 08 2010, 16:24

Na Bradavičarki se nahaja tudi soba, v kateri hranijo vse stare nagrade, trofeje, kipe, pokale in medalje, ki so shranjene v vitrinah. V tej sobi se nahaja tudi seznam vseh predstavnic in predstavnikov študentov. Najverjetneje ni potrebno poudarjati, da ta prostor ni med najbolj obiskanimi.

Nazaj na vrh Go down
Melody Adams
Drznvraan
Drznvraan
Melody Adams


Število prispevkov : 36
Registration date : 22/07/2010

Soba trofej  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba trofej    Soba trofej  Icon_minitimeNed Avg 29 2010, 09:53

Melody se je počasi sprehajala po sobi in si ogledovala pokale v vitrinah. Sem je prišla, ker se je hotela malo umakniti od vseh ostalih. Vedela je, da v to sobo ne zahaja veliko učencev in prav zaradi tega se je tja napotila sama. Nekaj časa je mirno opazovala imena na diplomah in občudovala svetleče se trofeje, kmalu pa ji je postalo na smrt dolgčas. Res, da je sem prišla prav zaradi razloga da bi bila sama, a Melody je sama ponavadi zdržala le nekaj minut, potem pa je takoj oddirjala nazaj na kakšno noro žurko.

Zagledala je seznam študentov, ki je postrani visel na steni. Počasi je odkorakala do njega in ga začela počasi preberati. To je bilo še bolj dolgočasno, kot pregledovanje starih trofej. Melody se je naslonila na steno in počasi zdrsela na tla. Kdo bi si lahko mislil, da je sedenje bolj zabavno, kot gledanje trofej in diplom. si je mislila Melody. Zaprla je oči in si predstavljala, da je v prepovedanemu gozdu. Na obrazu se ji je za kratek čas prikazal nasmešek, a kmalu izginil. Tudi to ni bilo zabavno, če med premišljevanjem sediš v prašni, dolgočasni sobi. Vstala je in se napotila proti vratom, a preden jih je lahko odprla, se je pred njenim nosom prikazal učitelj.

[Jasper Razz]
Nazaj na vrh Go down
Jasper E. Smith
Profesor
Profesor
Jasper E. Smith


Število prispevkov : 42
Registration date : 25/08/2010

Soba trofej  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba trofej    Soba trofej  Icon_minitimeNed Avg 29 2010, 10:01

Ko je Jasper odprl vrata sobe trofej se je vanj skoraj zaletela učenka. "Je vse vredu?" Jo je vprašal. Napel je mišice ter se sklonil k njej. Mirno je stala pred njim. Izraz na obrazu je bil resen, a iz njega ni mogel razbrati ničesar. Mirno je pokimal češ, da lahko ostane tukaj nato pa načel pogovor. "Ime mi je Jasper Smith. Pa ti? Kako ti je ime?" Ogledovala sta si trofeje, znanih čarovnikov in čarovnic. Usedel se je na stol in pomislil na zadnji prepir, ki ga je doživel s svojo sestro. "Rada sama zahajaš sem?" Je mirno vprašal ter se popraskal po vratu.
Nazaj na vrh Go down
Melody Adams
Drznvraan
Drznvraan
Melody Adams


Število prispevkov : 36
Registration date : 22/07/2010

Soba trofej  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba trofej    Soba trofej  Icon_minitimeNed Avg 29 2010, 10:50

»Seveda,« se je veselo nasmehnila Melody. Pred njo je stal postaven, mlad učitelj. No, soba, prav gotovo ni več dolgočasna, si je v mislih zapela Melody. »Melody Adams,« se je veselo predstavila Mel in učitelju ponudila stegnjeno roko. Ogledovala sta si trofeje, a Melody, v tem trenutku trofeje niso niti najmanj zanimale. »Oh, ja. To sem jaz samotarka,« je sarkastično odgovorila na Jasperjevo zastavljeno vprašanje in se vsedla kar na tla zraven njegovega stola. »Ne, ne. Sploh nevem zakaj sem prišla sem. Soba je precej dolgočasna, jaz pa sem pravo nasprotje,« je nagajivo rekla in se nasmehnila, tako, da je pokazala vse svoje sijoče zobe. »Pa vi? Redno zahajate sem in si ogledujete preteklost Bradavičarke?« Igrivo ga je pogledala in ugotovila, da ga nekaj skrbi. Melody ob takih stvareh velikokrat ni vedela kako naj reagera, zato je nekaj časa ostala tiho potem pa šele izdavila: »Je kaj narobe? Zdite se mi zaskrbljeni?«
Nazaj na vrh Go down
Jasper E. Smith
Profesor
Profesor
Jasper E. Smith


Število prispevkov : 42
Registration date : 25/08/2010

Soba trofej  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba trofej    Soba trofej  Icon_minitimeNed Avg 29 2010, 12:16

"Kaj? Jaz ne vredu sem, samo malce sem premišljeval." Opazil, je da sem mu mladenka nasmiha. Vrnil ji je nasmeh ter rekel "Malce si umazan tukaj." Sklonil se je k njej ter padel nanjo. Obležala sta Melody na Jasperju. Kar naenkrat je Jasper poljubil učenko. Ta mu je z veseljem vrnila poljub. Med tem ko sta se mečkala sta se slekla. Jasper je Melody pokazal svoje mišice, ter se postavljal pred svojo učenko. Bila mu je všeč, ni pa vedel ali je zveza sploh dovoljena. Z urokom je zaklenil sobo, nato pa sta se začela noro poljubljati. Za poljublanjem pa je prišlo tisto *CENZURA*... Ko sta končala je Melody ležala na Jasperju. "To morava ponoviti."Je rekel ter jo ponovno poljubil.

Nazaj na vrh Go down
Melody Adams
Drznvraan
Drznvraan
Melody Adams


Število prispevkov : 36
Registration date : 22/07/2010

Soba trofej  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba trofej    Soba trofej  Icon_minitimeNed Avg 29 2010, 12:40

Melody kar ni mogla verjeti kaj se je zgodilo. Prevalila se je na tla in obstala z odprtimi usti. Bilo je lepo a nekaj čisto nepričakovanega. "No, to je bilo pa nekaj... nepričakovanega," je odkrito rekla Melody. Pogledala je Jasperja v oči in mu na lice dala ogromen cmok. Učitelj se ji je nasmihal, ona pa se mu je nasmehnila nazaj. "Torej gospod Jasper... ali naj te raje kličem samo Jasper? Bi mi lahko zdaj odkrili, katero učno uro boste predavali, da se grem lahko hitro vpisati." Zasmejala se je in ga pogledala globoko v oči. Upala je, da ga bodo njene rjave oči zmedle, ali pa vsaj malo navdušile. Z roko je segla skozi njegove lepe lase in čakala na odgovor. "Mogoče bi mogla najprej oditi na zmenek se ti ne zdi," se je zahihitala in še naprej gledala Jasperja naravnost v oči.
Nazaj na vrh Go down
Jasper E. Smith
Profesor
Profesor
Jasper E. Smith


Število prispevkov : 42
Registration date : 25/08/2010

Soba trofej  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba trofej    Soba trofej  Icon_minitimeNed Avg 29 2010, 12:52

"Ljubica učim Nego o čarobnih živalih. Na žalost so bili uroki zasedeni. Tako, da te jutri pričakujem na uri. Sploh pa greva lahko kar takoj na zdajle na zmenek. Kaj praviš?" Poljubil jo je najprej na oči, nato na nos, nato pa na usta. Razmršil ji je lase, ter se nasmehnil. Kar ni mogle dojeti, kar se je pravkar zgodilo. Naslonil se je na steno ter čakal, da Melody kaj spregovori. "Se dobro počutiš?" Je vprašal, saj se je šele sedaj spomnil, da nista uporabila zaščite. Poljubil jo je ter stisnil k sebi. "Če bo treba te bom branil pred tvojim tečnim ex fantom. Vredu ljubica?" Objel jo je, nato pa so mu misli splavile na odnos, ki sta ga ravnokar imela z Melody.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Soba trofej  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Soba trofej    Soba trofej  Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Soba trofej
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Muzej trofej
» Dnevna soba
» Dnevna soba
» Gryfondomska dnevna soba
» Drznvraanovska dnevna soba

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Rojstvo zla! :: Tretje nadstropje-
Pojdi na: