Rojstvo zla!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rojstvo zla!

Dogajanje na Bradavičarki je postavljeno v čas, ko je mladi Mark Neelstin postajal lord Mrlakenstein in si je izbiral Jedce smrti.
 
KazaloGalleryPortálIščiLatest imagesPrijavaRegistriraj se
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Latest topics
» Klepet
Sovji stolp Icon_minitimeSob Avg 06 2011, 17:54 by Amon Amarth

» Prijave za Gryfondom
Sovji stolp Icon_minitimePon Jul 11 2011, 19:02 by Amber O’Neill

» Metal Art Corner
Sovji stolp Icon_minitimePon Jul 11 2011, 14:10 by Hermione Potter

» Prijave za Drznvraan
Sovji stolp Icon_minitimePet Jun 24 2011, 19:06 by tempel weasley

» Prijave za Pihpuff
Sovji stolp Icon_minitimeSre Feb 16 2011, 16:12 by Melissa Morgan

» Stopnišče
Sovji stolp Icon_minitimePon Jan 24 2011, 23:22 by Amon Amarth

» RPG iskalnik
Sovji stolp Icon_minitimeTor Jan 04 2011, 15:18 by Zara McGrady

» Trenutno poslušam...
Sovji stolp Icon_minitimeNed Jan 02 2011, 20:43 by Amon Amarth

» Oglaševanje
Sovji stolp Icon_minitimeNed Dec 12 2010, 15:27 by Jasper E. Smith


 

 Sovji stolp

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Julia Waldor
Gryfondom
Gryfondom
Julia Waldor


Število prispevkov : 334
Registration date : 07/07/2010

Sovji stolp Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Sovji stolp   Sovji stolp Icon_minitimeSob Jul 17 2010, 13:06

Sovji stolp zavzema večino zahodnega stolpa. Njegovo prostornost popolnoma zasedajo takšne in drugačne sove, saj se po celotnem stolpu dviga veliko gnezd, ki so si jih te živali naredile, seveda pa velja ob vstopanju v ta stolp biti tudi previden, saj znajo biti nekatere sove zelo napadalne.
Nazaj na vrh Go down
Jasper E. Smith
Profesor
Profesor
Jasper E. Smith


Število prispevkov : 42
Registration date : 25/08/2010

Sovji stolp Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolp   Sovji stolp Icon_minitimePet Avg 27 2010, 18:52

Bila je že skoraj noč, ko se je Jasper zopet prikazal v Sovjem stolpiču. Minil je že teden, predno se je le opogumil, da sestri pošlje pismo. Med tem ko je utrujeno stopal po stopnicah je premišljeval o vsem tem kar se je na splošno dogajalo na šoli. Izraz na njegovem obrazu se je rahlo spremenil, ko je pred seboj zagledal jato sov, ki so čepele na tleh in skratka povsod. Namrdnil se je sam pri sebi. Polno sov je bilo istih barv. Kako naj sedaj najdem svojo sovo? Jezno je prhnil in se nato usedel na tla. Pogledal je pismo, ki ga je trdno držal v roki ter ga znova prebral.

Draga Kelly!

Dolgo časa je minilo predno sem ti odpisal.
Oprosti, vendar nekako nisem našel časa.
Povej mami ter očetu, da jih pogrešam, vendar
za Božič ne bom prišel domov. Čakajo me drugi opravki,
ki jih ne smem zamuditi. Ne skrbite zame. Pazi na mamo
ter očeta.

P.S. Še kaj piši.
P.P.S Oprosti, zaradi tistega prepira.

Lepo se imejte!

Ko je končal z branjem je pismo vstavil nazaj v kuverto ter jo tokrat zapečatil z rdečim žigom. Odločil se je, da sovo prikliče z žvižgom. Vstal je ter najprej tiho, nato pa še glasno zažvižgal. Nekaj sov se je prestrašilo in odletelo, ena pa je priletela do Jasperja. "Pridna Nora."Je pohvalil sovo, ter ji v kljun pomolil črve, ki jih je oboževala. Nato ji je v kremplje vstavil pismo, ter jo rahlo pobožal. "Odnesi to Kelly. In pazi na pismo, prosim ne izgubi ga." Še enkrat je pobožal sovo, nato pa je odletela. Nekaj časa jo je nemo opazoval, ko je izginjala skozi goste obleke, ki so se pripravljali na dež, nato pa se obrnil prosti stopnicam. Pred sabo je zagledal temno postavo, ter se začudil. "A moja očala." Ko jih je snel se je vse bolj zjasnilo.



[Kdorkoli hoče naj odpiše tukaj]
Nazaj na vrh Go down
Caitlin Bown
Pihpuff
Pihpuff
Caitlin Bown


Število prispevkov : 37
Registration date : 27/07/2010

Sovji stolp Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolp   Sovji stolp Icon_minitimePet Avg 27 2010, 20:55

Caitlin je jezno hodila po hodniku. Sovražim te, Sovražim te! V rokah je držala pismo, namenjenu njenemu bivšemu fantu. Z njim se je razšla pred letom dni, vendar po njenih ugotovitvah njemu to še ni jasno. Pismo je dobila zjutraj, prebrala pa ga je pred pari minutami. V njem je pisalo, da komaj čaka, da se vrne in da se bosta videla.Da me ima rad! Pa kaj si človek misli da je?! Kaj ne razume besede ne? NAJ SE MU ŽE RAZSVETLI V GLAVI!
V rokah je držala pismo. Ko je hodila po stopnicah ga je še enkrat na hitro pregledala. Napisala mu je:

Justin!
Ne morem razumeti da me ignoriraš! Že dvakrat (ali trikrat) sem ti napisala da pozabi name!
NE BOM SE VRNILA!! Pusti me na miru. Najdi si drugo, kot takrat preden sem se odločila da te bom pozabila. Ah ja, pozabila sem. NE MOREM TE POZABITI KER MI TEČNARIŠ S POŠILJANJEM PISEM! Če ne boš nehal prisežem da te bom prijavila! Ali pa bom kaj drugega naredila. In naj ti povem da tega ne bom obžalovala!
Caitlin


Čeprav ni mislila vsega resno je upala, da ga bo malo prestrašilo, ter da ji ne bo več pisaril. "Tečnoba tečna" je zavzdihnila ter odrinila vrata. Zakadila se je med sove, ter skoraj se je zaletela v nekaj. Točno natančno v nekoga. Ugotovila je, da te osebe ne pozna.
Zardela je, čeprav sama ni vedela zakaj. "Amm, živijo. Lep dan, kajne?" je izjavila nekaj trapastega po nekajsekundem molku.
Nazaj na vrh Go down
Jasper E. Smith
Profesor
Profesor
Jasper E. Smith


Število prispevkov : 42
Registration date : 25/08/2010

Sovji stolp Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolp   Sovji stolp Icon_minitimeSob Avg 28 2010, 11:30

Ko je Jasper pred sabo zagledal punco oblečeno v črno-rumen plašč ji je pokimal.
"Ja res je lepo." Še zadnjič se je ozrl k svoji sovi, ki je letela med oblaki, nato pa pozornost posvetil dekletu. "Jasper Erick Smith. Ampak zate samo Jasper." Všeč mu je bilo, da se je večina punca na šoli zanimalo za učitelje. Ob tej misli se je zdrznil ter se nasmehnil punci.
Njena mimika na obrazu se je s časoma spremenila. Najprej je hudo zardela s časoma pa je postala sproščena. "Je vse vredu? Videti si malce nervozna." Je pripomnil ter se prestopal. "Za koga imaš pismo?" Je prijazno vprašal ter pri tem skušal prikriti strast do pisanja pisem.
Nazaj na vrh Go down
Caitlin Bown
Pihpuff
Pihpuff
Caitlin Bown


Število prispevkov : 37
Registration date : 27/07/2010

Sovji stolp Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolp   Sovji stolp Icon_minitimeSob Avg 28 2010, 12:34

Ko je omenil ime, je ugotovila da je to nov profesor, ki poučuje nego čarobnih živali. Nasmehnila se je ter se še sama predstavila:"Cailin Bown." Ponudila mu je roko. Ob omembi njenega razpoloženja in pisma se je njen obraz zmračil. Ja, pismo. Le kje je moja sova? "Ah, ni tako hudo, kot zgleda. Moram pa reči da sem prav zaradi tega pisma tako nervozna. Upam da je to zadnje, ki ga bom poslala na ta naslov." je rekla, ter pokazala na kuverto.
Ozrla se je v zrak, ter poklicala ime sove:"Shera!" A sove od nikjer. Se bo že prikazala. Medtem ko je gledala, od kje bo prilelela, je odgovorila profesorju:"Uh, o tem bi se dalo razpravljati ure in ure." Nasmehnila se mu je:"Obnova zgodbe pa je takšna, da mi piše en fant, ki mi gre krepko na živce. Moram reči, da rada pišem pisma, a kar je preveč, je preveč!" V tem času je začutila, da jo nekdo vleče za plašč. Obrnila se je in ugotovila da je prišla njena sova:"Ja kje pa si ti bila?" jo je vprašala. Medtem, ko ji je dala pismo, ji je rekla:"Ne čaka, da mi odpiše. Pusti mu pismo in prileti nazaj. Prav?" In sova je odletela.
Caith je nekaj časa gledala za njo, potem pa se je posvetila profesorju. "Pa vi? Radi pišete pisma?"
Nazaj na vrh Go down
Jasper E. Smith
Profesor
Profesor
Jasper E. Smith


Število prispevkov : 42
Registration date : 25/08/2010

Sovji stolp Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolp   Sovji stolp Icon_minitimeSob Avg 28 2010, 16:54

Najprej je na Caitlino vprašanje le pokimal. "Veš, ko sem bil majhen sta mi umrla dedek in babica. Takrat sem se zelo raznežil ter začel pisati zgodbe. Ni bilo tako hudo, vendar še vseeno boljše od mojega prijatelja. Jedci smrti so mu ubili družino, zato je začasno živel pri nas. Moram reči, da je bil na koncu prav tečen. Vsak dan je čepel v sobi in gledal skozi okno, če si mu kaj rekel je začel gristi. Nekega dne, ko sem mu prinesel zajtrk sem ga našel mrtvega. Na žalost se je ubil že ponoči. A to je le primer žalosti. Veš če ti bo še kaj težil se lahko malo pomeniva kot fant proti fantu. Kaj praviš? Je čarovnik ali šlap?" Nasmehnil se je ob nelogičnem vprašanju, ki ga je zastavil punci. "Se je čudno pogovarjati z učiteljem?" Včasih se mu je zdelo, da se nekateri učenci počutijo prav neprijetno. Zaprl je oči ter globoko vzdihnil. Nato pa hitro izdihnil. Ker je bila noč je bilo grozno mrzlo. Caitlin se je tresla, a ni hotela dati Jasperju vedeti da jo zebe. "Vem, da te zebe. Izvoli malo se pogrej!"Slekel je jopico in jo ovil okoli Caitlin. Čez nekaj trenutkov se je počutila bolje. "Kje si dobila tako čudovito sovo, kot je Shera? Res je prava lepotica." Stegnil je noge ter se pretegnil. Bil je že malce zaspan, a ob pogovoru z učenko se je prav zabaval.
Nazaj na vrh Go down
Caitlin Bown
Pihpuff
Pihpuff
Caitlin Bown


Število prispevkov : 37
Registration date : 27/07/2010

Sovji stolp Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolp   Sovji stolp Icon_minitimeNed Avg 29 2010, 09:47

Caith je z zanimanjem poslušala zgodbo. Ob omembi jedcev se je vidno zdrznila. Ni marala, da so na svetu in da pobijajo nedolžne ljudi "Žalostna zgodba. Mislim pa, da ni edini. Verjetno je veliko mrtvih ravno zato, ker jedci pobijajo njihove sorodnike ali prijatelje. Mislim da bi verjetno jaz naredila isto. Ali bi pa se poskušala maščevati." je rekla. Ob omembi njenega bivšega fanta se je kislo nasmehnila."Ah, fant je na žalost čarovnik. Mislim si, da ne bo nehal pisariti, saj ve, da mu ne morem nič. Vendar bom pustila, da vidimo, kaj bo prišlo s časom." Nadaljevala je: "Verjetno pa mi ne bo treba povedati, da mi je spet pisal. Razpoloženje bo pokazalo vse. Če pa bo potrebno bom vam povedala, da bi mogoče vi kaj ukrenili." Na njegovo naslednje uprašanje se je zamislila. Ponavadi se res ne počutim tako sproščeno kot sedaj. Res pa je tudi, da pri nobenem profesorju ne zardim!
Postalo je mraz, vendar Caitlin ni želela tega pokazati, saj je bil pogovor s profesorjem zanimiv in zelo ji je prijal. "Ponavadi se ne pogovarjam dosti s profesorji. Če pa se že, se o učnih problemih, ne pa o drugih rečeh." mu je povedala. Vendar ta pogovor je zelo zanimiv!
Ko ji je želel dati majico, se je na začetku upirala, ampak na koncu je popustila. Po nekaj minutah mu je bila hvaležna, saj je komaj takrat opazila, kako je mraz in kako se je tresla.
Ob omembi Shere se je nasmehnila ter pogledala na mesto, kjer je prej letela. »Shera. Njo mi je podaril oče.« Nato se ji je obraz zmračil ter z žalostim glasom je nadaljevala: »Oziroma, želel mi jo je podariti, vendar mu ni uspelo.«
Nato je pogledala profesorja v oči ter ga energično vprašala: »Povejte mi nekaj. Koga bolj sovražite: jedce, bunklje ali obe vrsti ljudi?«
Nazaj na vrh Go down
Jasper E. Smith
Profesor
Profesor
Jasper E. Smith


Število prispevkov : 42
Registration date : 25/08/2010

Sovji stolp Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolp   Sovji stolp Icon_minitimeNed Avg 29 2010, 10:09

Jasper se je nekoliko neprijetno nasmehnil nato pa odgovori. "Veš, jaz osebno šlapov sploh ne sovražim, vendar mi ni prijetno v njihovi družbi in to je razlika. Kar se pa tiče jecev, jih sovražim z dna duše. Ubili so mi stara starša in skoraj moje starše. Svetu so naredili nepopravljivo škodo, zato jih ne prenesem." Z rokami si je pokril obraz ter globoko vzdihnil. Nekaj je močno treščilo ob zid balkona, kjer sta sedela. "Kaj pa je bilo to?" Je tiho vprašal ter nato vstal. Pogledal je čez zid in opazil premraženo sovo. "Nora, kje si pa bila, da te tako zebe." Prijel jo je v roke, ter jo postavil na tla. "Počakajta tukaj!" Je rekel ter stekel po stopnicah. Ko se je vrnil je v rokah nosil plašč ter jopico. "Tako, da nas ne bo zeblo." Sam je oblekel plašč, z jopico pa ovil Noro. Premraženo je skovikala.
Nazaj na vrh Go down
Caitlin Bown
Pihpuff
Pihpuff
Caitlin Bown


Število prispevkov : 37
Registration date : 27/07/2010

Sovji stolp Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolp   Sovji stolp Icon_minitimeNed Avg 29 2010, 18:46

Poslušala je, ter po njegovemu odgovoru zavzdihnila:"Jaz ne maram obe vrsti. Jedce sovražim le, ker ubijajo nedolžne ljudi. Od bunkeljev pa sovražim tisto skupino ki pijejo alkohol. V večjih količinah, da se razumemo." Njene oči postale žalostne, ter misli so se spet usmerile k očetu.
Ob tresku je skočila iz fotelja."Nimam pojma kaj naj bi bilo to." je rekla. V mislih pa so se ji podile misli o jedcih. "Kar že je, prihaja od tam zunaj" je rekla, ter pokazala ven. Profesor je vstal, ona pa je okamenela. Pod plaščem je prijela palico, ter čakala, če se bo prikazal kakšen sovražnik. Ko pa je profesor prinesel sovo, je z olajšanjem pustila palico na miru ter se posvetila prišleku: "Vaša sova?" Le kaj jo je tako zdelalo? Počakala je pri sovi, ko je šel Jasper po jopo. "Kaj se ji je zgodila?" ga je začudeno uprašala.
Nazaj na vrh Go down
Jasper E. Smith
Profesor
Profesor
Jasper E. Smith


Število prispevkov : 42
Registration date : 25/08/2010

Sovji stolp Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolp   Sovji stolp Icon_minitimeNed Avg 29 2010, 18:59

Ko si je Nora nekoliko opomogla jo je Jasper po svoje vprašal kaj se je zgodilo. "Vem, da je tole čudno vendar se znam pogovarjati z živalmi in tale je ravno povedala, da jo je zajela grozna nevihta, zato je rabila toliko časa, da se je vrnila." nasmehnil se je ter poljubil Noro. "Pridna Nora!" je rekel ter se obrnil k Caitlin. "Kje sva že ostala? Aha saj res, mislim, da šlapi niso napčni ljudje, tudi čarovnik lahko pije, vendar so šlapi dosti bolj neumni kakor mi." Caitlin je malce zardela nato pa pokimala. Ko je Jasper pogledal na uro se je zgrozil. "Oprosti,vendar bom zamudil na sestanek. Upam, da se še kdaj vidiva. Lepo se imej!"je še rekel nato pa odšel.
Nazaj na vrh Go down
Caitlin Bown
Pihpuff
Pihpuff
Caitlin Bown


Število prispevkov : 37
Registration date : 27/07/2010

Sovji stolp Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolp   Sovji stolp Icon_minitimePon Avg 30 2010, 22:00

"To pa mora biti zelo zanimivo! Pogovor z živalmi" je navdušeno pripomnila, ter z zanimanjem opazovala pogovor. Ko je izvedela, da ni bilo nič hujšega si je vidno oddahnila.
Njegov odgovor ji ni bil prav po godu. Vendar si je poskusala predstavljalti, kako bi čarovnik zgledal pijan.
Predenj je prišla na bradavičarko je večkrat videla kakšnega pijančka na cesti, ki si poje in hodi z ene strani na drugo. Poskušala je dati v vlogo pijančka ravno osebo, ki je trenutno stala pred njo. Vendar ko se je zalotila kaj počne je zardela. [i]Ne. Ni mi jasno kako bi zgledal pijan čarovnik.[i/]
Profesor je kmalu moral iti:"Ja tudi jaz upam da se bomo še kaj srečali. Upam da bo sestanek zanimiv. Nasvidenje."
Ko so se vrata zaprla se je vsedla ter čakala sovo.

Čez priblizno tri četrt ure se je končno prizibala v vetru. Že v zraku je bilo videti da je nekaj narobe. Priletela je do nje, ter skonila glavo, kod da se optavičuje: "Kaj je narobe Shera?" je vprašala. Kaj kmalu ji je bilo jasno. Sheri je rekla:"Nič ne skrbi, samo da si se vrnila." Jezno je zagrabila pismo, ter se odpravila ven iz stolpa. Po poti pa je premišljevala, če bi profesor res prekinil njene stike s tem fantom.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Sovji stolp Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolp   Sovji stolp Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Sovji stolp
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Sovji stolp
» Astronomski stolp

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Rojstvo zla! :: Zahodni stolp-
Pojdi na: