Rojstvo zla!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rojstvo zla!

Dogajanje na Bradavičarki je postavljeno v čas, ko je mladi Mark Neelstin postajal lord Mrlakenstein in si je izbiral Jedce smrti.
 
KazaloGalleryPortálIščiLatest imagesPrijavaRegistriraj se
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Latest topics
» Klepet
Najboljši pisec meseca! Icon_minitimeSob Avg 06 2011, 17:54 by Amon Amarth

» Prijave za Gryfondom
Najboljši pisec meseca! Icon_minitimePon Jul 11 2011, 19:02 by Amber O’Neill

» Metal Art Corner
Najboljši pisec meseca! Icon_minitimePon Jul 11 2011, 14:10 by Hermione Potter

» Prijave za Drznvraan
Najboljši pisec meseca! Icon_minitimePet Jun 24 2011, 19:06 by tempel weasley

» Prijave za Pihpuff
Najboljši pisec meseca! Icon_minitimeSre Feb 16 2011, 16:12 by Melissa Morgan

» Stopnišče
Najboljši pisec meseca! Icon_minitimePon Jan 24 2011, 23:22 by Amon Amarth

» RPG iskalnik
Najboljši pisec meseca! Icon_minitimeTor Jan 04 2011, 15:18 by Zara McGrady

» Trenutno poslušam...
Najboljši pisec meseca! Icon_minitimeNed Jan 02 2011, 20:43 by Amon Amarth

» Oglaševanje
Najboljši pisec meseca! Icon_minitimeNed Dec 12 2010, 15:27 by Jasper E. Smith


 

 Najboljši pisec meseca!

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Julia Waldor
Gryfondom
Gryfondom
Julia Waldor


Število prispevkov : 334
Registration date : 07/07/2010

Najboljši pisec meseca! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Najboljši pisec meseca!   Najboljši pisec meseca! Icon_minitimeČet Jul 29 2010, 20:26

Torej, mislim da vsi vemo kako to gre - zagotovo se vam je v tem mesecu dni kdo še posebej vtisnil v spomin. Vaša naloga je preprosta - napišite samo kdo je to bil in zakaj si po vašem mnenju zasluži nagrado za najboljšega pisca meseca! Ker ta naloga zahteva od vas samo nekaj stavkov, je seveda pričakovati, da se boste vsi ustavili v tejle temi in z nami delili vaše mnenje, saj najboljšega pisca meseca čaka tudi nagrada.^^
Nazaj na vrh Go down
Niccolette Parkinson
Spolzgad
Spolzgad
Niccolette Parkinson


Število prispevkov : 622
Age : 29
Location : California
Registration date : 02/09/2007

Najboljši pisec meseca! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljši pisec meseca!   Najboljši pisec meseca! Icon_minitimeČet Jul 29 2010, 21:10

Okej, it looks like I'm gonna be the first one there. Najboljši pisec meseca! 801468
Torej, jaz sem ta mesec pisala z kar nekaj različnimi osebami, tako z Nicc kot z Anastasio. Moram povedat, da so mi bli zelo všeč vsi posti, med boljše moram izpostavit Lux in Elle. Ampak ja, je blo tako, da so mi bli najbolj všeč posti od nekoga drugega, zato ne bom glasovala za nobeno od teh deklet.

Moj glas pa dobi:
Ray Shadow
Najboljši pisec meseca! 721789

Njegovi posti so se mi vedno zdeli zanimivi, na njih sem zlahka odgovarjala, pa tudi, če mi je kdaj zmanjkalo idej sem lahko že samo z odgovarjanjem na njegov post napisala sloliden odgovor. Pa tudi nasmejala sem se ob branju tega, zato je moja odločitev ta mesec takšna.
Nazaj na vrh Go down
http://www.bradavicarka.all-up.com
Julia Waldor
Gryfondom
Gryfondom
Julia Waldor


Število prispevkov : 334
Registration date : 07/07/2010

Najboljši pisec meseca! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljši pisec meseca!   Najboljši pisec meseca! Icon_minitimeČet Jul 29 2010, 21:15

Okej, jaz druga.^^
Torej, v bistvu sem z Elle in Julio pisala s kar veliko ljudmi, ampak to še ne pomeni, da nisem brala drugih postov. Glasovala bom za osebo, ki me je vedno spravila v smeh, piše dolge in zanimive poste, sodeluje tudi v chatu in je nasploh zelo živahna, kamorkoli pač pogledaš. Torej moj glas dobi:

Nicc / Anastasia

Najboljši pisec meseca! 962130


trenutno stanje glasov:
ray shadow / nick miller - 1
niccolette parkinson / anastasia yaxley - 1


Nazaj na vrh Go down
Ray Shadow
Profesor
Profesor
Ray Shadow


Število prispevkov : 642
Location : Spinner's End
Registration date : 10/08/2007

Najboljši pisec meseca! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljši pisec meseca!   Najboljši pisec meseca! Icon_minitimeČet Jul 29 2010, 21:49

No, če sta že vidve podale svoje glasove moram še jaz sledit Very Happy

Jaz svoj glas poklanjam .... tnnnn tnnnn tnnnnnnnnnnnn



Nicc/ Anastasia
Najboljši pisec meseca! Icon_rr


Mislim, da je brezveze izgubljati besede o tem, da je Nicc gonilna sila našega klepeta, redno piše, dolge, super zanimive, smešne poste, ki ti večkrat polepšajo dan. Da je njen stil pisanja takšen da privabi bralce tudi če niso vključeni v RPG v katerem ona sodeluje ... pač toliko razlogov zakaj je dobila moj glas je, da bi lahko popisal še kar nekaj vrstic toda pomembno je samo to, da gre moj glas tokrat za njo. Very Happy


Nazaj na vrh Go down
Julia Waldor
Gryfondom
Gryfondom
Julia Waldor


Število prispevkov : 334
Registration date : 07/07/2010

Najboljši pisec meseca! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljši pisec meseca!   Najboljši pisec meseca! Icon_minitimeSre Avg 04 2010, 13:55

trenutno stanje glasov:
ray shadow / nick miller - 1
niccolette parkinson / anastasia yaxley - 2


okej ljudje, resno - saj ne bi smelo biti tako težko napisati nekaj vrstic v to temo, right? imate čas do vikenda da oddate svoje glasove.^^ Najboljši pisec meseca! 720641
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Najboljši pisec meseca! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najboljši pisec meseca!   Najboljši pisec meseca! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Najboljši pisec meseca!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Rojstvo zla! :: Pogovori :: Gostišče-
Pojdi na: