Rojstvo zla!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rojstvo zla!

Dogajanje na Bradavičarki je postavljeno v čas, ko je mladi Mark Neelstin postajal lord Mrlakenstein in si je izbiral Jedce smrti.
 
KazaloGalleryPortálIščiLatest imagesPrijavaRegistriraj se
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Latest topics
» Klepet
Knjige. Icon_minitimeSob Avg 06 2011, 17:54 by Amon Amarth

» Prijave za Gryfondom
Knjige. Icon_minitimePon Jul 11 2011, 19:02 by Amber O’Neill

» Metal Art Corner
Knjige. Icon_minitimePon Jul 11 2011, 14:10 by Hermione Potter

» Prijave za Drznvraan
Knjige. Icon_minitimePet Jun 24 2011, 19:06 by tempel weasley

» Prijave za Pihpuff
Knjige. Icon_minitimeSre Feb 16 2011, 16:12 by Melissa Morgan

» Stopnišče
Knjige. Icon_minitimePon Jan 24 2011, 23:22 by Amon Amarth

» RPG iskalnik
Knjige. Icon_minitimeTor Jan 04 2011, 15:18 by Zara McGrady

» Trenutno poslušam...
Knjige. Icon_minitimeNed Jan 02 2011, 20:43 by Amon Amarth

» Oglaševanje
Knjige. Icon_minitimeNed Dec 12 2010, 15:27 by Jasper E. Smith


 

 Knjige.

Go down 
+3
Albus Dumbledore
Trevor Dearborn
Niccolette Parkinson
7 posters
AvtorSporočilo
Niccolette Parkinson
Spolzgad
Spolzgad
Niccolette Parkinson


Število prispevkov : 622
Age : 29
Location : California
Registration date : 02/09/2007

Knjige. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Knjige.   Knjige. Icon_minitimeTor Jul 13 2010, 21:42

Am, ja, upam da ne zamerite, če sem to odprla, ampak nekak pogrešam to temo. Very Happy Sicer pa mislim, da ne rabimo opisa, ampak je naslov dovolj zgovoren. Razz

Sicer pa eno vprašanje: Kaki dobri predlogi za poletno branje? Ker jaz res več nevem kaj bi brala. Knjige. 7441
Nazaj na vrh Go down
http://www.bradavicarka.all-up.com
Trevor Dearborn
Knjižničar
Trevor Dearborn


Število prispevkov : 496
Location : World
Registration date : 17/11/2007

Knjige. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige.   Knjige. Icon_minitimeTor Jul 13 2010, 21:45

Khaled Hasseini - Tisoč veličastnih sonc & tek za zmajem
Nujno Parfum Very Happy
Nefreteta & Tutankamon od Tim Drake
ASOIaF ob predragega Martina Georga
Hudičevka v pradi & Strasta zapravljivka
Da vincijeva šifra...

Pomojem, že dost napisal Wink
Nazaj na vrh Go down
Niccolette Parkinson
Spolzgad
Spolzgad
Niccolette Parkinson


Število prispevkov : 622
Age : 29
Location : California
Registration date : 02/09/2007

Knjige. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige.   Knjige. Icon_minitimeTor Jul 13 2010, 21:48

Prve tri od spodaj navzgor sem že prebrala, če pač štejem, da mi je strastna zapravljivka totalno anti. Mam od prjatlce Strastna zapravljivka in njena sestra doma, pa se ne morem pripravit do tega, da bi brala. Knjige. 899738

so mi pa ostali predlogi prav všeč. Knjige. 7441
Zdaj morem sam še upat, da jih v naši knjižnici majo pa bo super. Razz
Nazaj na vrh Go down
http://www.bradavicarka.all-up.com
Trevor Dearborn
Knjižničar
Trevor Dearborn


Število prispevkov : 496
Location : World
Registration date : 17/11/2007

Knjige. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige.   Knjige. Icon_minitimeTor Jul 13 2010, 21:53

Aja... Pa ostale od Dana Browna... Edina vredna branja je še Angeli in demoni... And I almost forgot... Prekleti kralji, prečudovita zbirka, z zgodovinsko vsebino... Podobno kot Igra prestolov Smile
Nazaj na vrh Go down
Niccolette Parkinson
Spolzgad
Spolzgad
Niccolette Parkinson


Število prispevkov : 622
Age : 29
Location : California
Registration date : 02/09/2007

Knjige. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige.   Knjige. Icon_minitimeTor Jul 13 2010, 21:57

Od Dana Browna sem menda prebrala kar vse. Very Happy In morem rečt, da je bla Digitalna trdnjava še najbolj mimo. Čisti dolgčas od knjige, če mene vprašaš.

Prkekleti kralj. Všečen naslov, grem malo zguglat da vidim če bo še z vsebino podobno. Knjige. 7441 sam če je zbirka bom menda kar brala, ker drugače me bo konec od dolgčasa med poletjem. Razz
Nazaj na vrh Go down
http://www.bradavicarka.all-up.com
Trevor Dearborn
Knjižničar
Trevor Dearborn


Število prispevkov : 496
Location : World
Registration date : 17/11/2007

Knjige. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige.   Knjige. Icon_minitimeTor Jul 13 2010, 21:59

Pa tista Ledena prevara? Al nekaj takega.. BEDNO! Very Happy Škoda, papirja za tako dolgočasne/po istem principu narejene knjige...

Prekleti kralji, 13. stoletje, vojna med angleži in francozi, in baje resnična zgodba... Mene je prav šokiralo, kako so se plemiči poročali med sabo... En tip se je poročil z nečakovo hčerko... God, they were sick Laughing
Nazaj na vrh Go down
Niccolette Parkinson
Spolzgad
Spolzgad
Niccolette Parkinson


Število prispevkov : 622
Age : 29
Location : California
Registration date : 02/09/2007

Knjige. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige.   Knjige. Icon_minitimeTor Jul 13 2010, 22:05

Točno. Edino, kar mi je blo všeč je bla Da Vincijeva šifra, ker mene take stvari res zelo zanimajo. In lahko preberem na tone takih knjig. Razz Tak da smo mi pol tudi Angeli in demoni hitro šli skozi. Pa Angeli in demoni je celo film še kar prebavljiv. Very Happy

Heh, zdaj si me pa s francozi spomno, da bi lahko šla Labirint brat, ker mi prvič ni ratalo prit dlje kot do 30. strani. Knjige. 7441
Nazaj na vrh Go down
http://www.bradavicarka.all-up.com
Trevor Dearborn
Knjižničar
Trevor Dearborn


Število prispevkov : 496
Location : World
Registration date : 17/11/2007

Knjige. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige.   Knjige. Icon_minitimeTor Jul 13 2010, 22:09

Da Vincijeva šifra je original, pol je pa kopiral isti princip - omejen čas, ker pobivajo ljudi, pa nekaj skrivnostnega, skritega v zgodovini, itd - v še ostale 3 knjige, kar je drugače prav žalostno, da nima dovolj domišljije za nov princip Laughing Pa ja, Angeli & demoni, rečmo da je kot film v redu, čeprav bi seveda lhko bilo boljše Smile

Labirint? Didn't read... xD
Nazaj na vrh Go down
Niccolette Parkinson
Spolzgad
Spolzgad
Niccolette Parkinson


Število prispevkov : 622
Age : 29
Location : California
Registration date : 02/09/2007

Knjige. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige.   Knjige. Icon_minitimeTor Jul 13 2010, 22:19

Labirint od Kate Moss se mi zdi. Razz
Pa še dve nadaljevanji sta, sam nimam pojma kaka sta naslova.
Je pa tudi nekaj zgodovinskega, se mi zdi. Sklepam po tristih tridesetih straneh, ki sem jih prebrala. Knjige. 7441
Nazaj na vrh Go down
http://www.bradavicarka.all-up.com
Trevor Dearborn
Knjižničar
Trevor Dearborn


Število prispevkov : 496
Location : World
Registration date : 17/11/2007

Knjige. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige.   Knjige. Icon_minitimeTor Jul 13 2010, 22:32

Haha... To je pa velik, jz pri enih ne pridem niti do 2 strani, ker mi že na prvi postane preveč bedno.... Baje da je bralni trik, da knjigo odpreš na 40 strani, pa jo prebereš, in če ti je všeč, ti bo celotna knjiga všeč, če pa ne, pa pač ne Laughing
Nazaj na vrh Go down
Niccolette Parkinson
Spolzgad
Spolzgad
Niccolette Parkinson


Število prispevkov : 622
Age : 29
Location : California
Registration date : 02/09/2007

Knjige. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige.   Knjige. Icon_minitimeTor Jul 13 2010, 23:14

Ta ideja pa niti ni slaba. Very Happy Ker meni včasih komaj, ko sem konec z branjem postane jasno, da se je knjiga v bistvu vlekla, konec je bil pa kar nekaj. In pol je škoda časa, ki si ga vrgo stran zaradi ene brezvezne knjige. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://www.bradavicarka.all-up.com
Trevor Dearborn
Knjižničar
Trevor Dearborn


Število prispevkov : 496
Location : World
Registration date : 17/11/2007

Knjige. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige.   Knjige. Icon_minitimeTor Jul 13 2010, 23:17

Kako pa bi lhko bla slaba ideja, če sm jo jz povedal Very Happy *djte mi zdaj malo pihat na dušo* Laughing Neumno zapravljen čas Smile Resno, čeprav to ponavad pomaga, se mi je pa že zgodil, da sem prebral 40 stran, in potem še vseeno nadaljeval, pa sploh ni bla tok slaba bukva Wink
Nazaj na vrh Go down
Niccolette Parkinson
Spolzgad
Spolzgad
Niccolette Parkinson


Število prispevkov : 622
Age : 29
Location : California
Registration date : 02/09/2007

Knjige. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige.   Knjige. Icon_minitimeTor Jul 13 2010, 23:22

Jaja, itak. Knjige. 7441 boljšega pihanja na dušo pa jaz nekak ne zmorem, razen če gre za mene. Knjige. 801468

Pa saj, to je menda od knjige do knjige različno. Ker ene knjige majo zanič začetke, pa so pol čist kul, ene pa lih obratno. Sam najhujše so pa one, ko se cele zanič. Razz
Nazaj na vrh Go down
http://www.bradavicarka.all-up.com
Albus Dumbledore
Ravnatelj
Ravnatelj
Albus Dumbledore


Število prispevkov : 813
Registration date : 02/08/2007

Knjige. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige.   Knjige. Icon_minitimeSre Jul 14 2010, 03:53

Malo preveč razživela sta se tukaj, ker to ni tema za spamm. Raje se vrnimo k pogovorom o knjigah nasploh. Jaz bom med temi počitnicami verjetno že stotič pričel z branjem HP-jev, ker so mi vedno všeč. Drugače pa se prebijam skozi Zlati kompas.
Nazaj na vrh Go down
http://hogwarts.goodbb.net
Niccolette Parkinson
Spolzgad
Spolzgad
Niccolette Parkinson


Število prispevkov : 622
Age : 29
Location : California
Registration date : 02/09/2007

Knjige. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige.   Knjige. Icon_minitimeSre Jul 14 2010, 09:28

Saj je debata o knjigah že cel čas. Razz

Drgač pa, ko smo že pri Potterju... Meni je nekdo v dijaškem knjigo vzel in si jo lepo domov odnesu, jaz pa sem zdaj brez. Suspect
In to nikakor ni dobro.

Zlati komas je pa taka fajna knjiga. Knjige. 962130
Jaz sem jih menda ene trikrat skozi prebrala, pa uno zbirko Veterna piščal al kaj je že tudi. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://www.bradavicarka.all-up.com
Julia Waldor
Gryfondom
Gryfondom
Julia Waldor


Število prispevkov : 334
Registration date : 07/07/2010

Knjige. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige.   Knjige. Icon_minitimeSre Jul 14 2010, 09:38

Aww, Zlati kompas. Knjige. 962130

Meni je ta knjiga blazno všeč, čeprav mi je bil potem tretji del že nekoliko čuden s tistimi bitji, ampak je kljub temu precej všečno.

Drugače pa sem se zdaj spravila na kriminalke - Nora Roberts as J.D. Robb. Saj so precej zanimive knjige. Pa klasika - Agatha. Knjige. 962130
Nazaj na vrh Go down
Niccolette Parkinson
Spolzgad
Spolzgad
Niccolette Parkinson


Število prispevkov : 622
Age : 29
Location : California
Registration date : 02/09/2007

Knjige. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige.   Knjige. Icon_minitimeSre Jul 14 2010, 11:39

Oh ja, kriminalke so super. Knjige. 962130
Jaz sem zadnjič brala eno CSI in mi je bla blazno všeč. Very Happy

Agatha je pa drgač čista klasika. Jaz sem to a vlko brala en čas, sam pol sem pa dobla kakega Sherlocka Holmesa v roke in sem se pol obsesirala na to. :smiten:

Mimogrede, je kdo bral Viharno nebo? Knjige. 962130
Nazaj na vrh Go down
http://www.bradavicarka.all-up.com
Trevor Dearborn
Knjižničar
Trevor Dearborn


Število prispevkov : 496
Location : World
Registration date : 17/11/2007

Knjige. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige.   Knjige. Icon_minitimeSre Jul 14 2010, 11:50

I hate kriminalke, razen če niso zgodovinsko/ZF obarvane Wink Beden mi je Sherlock Holmes...

Viharno nebo? To je tisto, o enih otrocih, ki imajo ene "kamne" in pol super moči?? Če je to, to, sem prebral pred kakšnima 2 letoma, ter bil z zbirko čist obseden... Enkrat smo celo postavil en forum, na to temo Smile Sem pa poskušal, pozimi, spet brat, pa mi ni blo niti malo všeč Wink Ker pač starejši, in so mi postale čist druge stvari všeč-.-
Nazaj na vrh Go down
Adriana Rowle
Spolzgad
Spolzgad
Adriana Rowle


Število prispevkov : 8
Registration date : 11/07/2010

Knjige. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige.   Knjige. Icon_minitimeSre Jul 14 2010, 11:53

Niccolette Parkinson je napisal/a:


Mimogrede, je kdo bral Viharno nebo? Knjige. 962130

Jaz sem brala to nekaj časa nazaj. Mi je bilo kar všeč, čeprav je veliko knjig še vseeno boljših. Smile
Meni je bilo nazadnje všeč Mesto mask, Mesto zvezd in Mesto cvetja. Knjige. 962130
Pismo v steklenici, Norveški gozd in verejtno bi se še kaj našlo...

Nazaj na vrh Go down
Niccolette Parkinson
Spolzgad
Spolzgad
Niccolette Parkinson


Število prispevkov : 622
Age : 29
Location : California
Registration date : 02/09/2007

Knjige. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige.   Knjige. Icon_minitimeSre Jul 14 2010, 12:00

Meni je pa Viharno nebo še kar nea taka kjut zbirka. Razz
Sem še vedno dovolj otročja, da mi je zanimiva in da dejanjsko verjamem v take zadeve. Knjige. 7441

Drgač pa te knjige (Mesto mask, etc.) so meni legendarne. Knjige. 962130
Sem jih brala kako leto al dve nazaj, ampak se še vedno tu pa tam kakega dela čist spomnim, kot da bi včeraj brala. Razz


Drgač sem bla pa lih fertik z Nagrado od Julie Garwood. Knjige. 962130
Taki ljubezenski romani v času Viljama Osvajalca. Knjige. 7441
Nazaj na vrh Go down
http://www.bradavicarka.all-up.com
Nathaniel Tonkins
Gryfondom
Gryfondom
Nathaniel Tonkins


Število prispevkov : 65
Registration date : 19/08/2009

Knjige. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige.   Knjige. Icon_minitimeSre Avg 04 2010, 21:32

Priporoča kdo kake hude knjige? Lahko so take bolj fantazijske... Ker bom pobil vse svi*** v Rotovžki knjižnici, ker še zdaj nisem dobo Brownove knjige: Izgubljeni simbol... :S
Nazaj na vrh Go down
Niccolette Parkinson
Spolzgad
Spolzgad
Niccolette Parkinson


Število prispevkov : 622
Age : 29
Location : California
Registration date : 02/09/2007

Knjige. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige.   Knjige. Icon_minitimeČet Avg 05 2010, 07:51

Rezervirat moreš. Razz

Sicer pa Srce, Kri in Smrt iz črnila. Knjige. 962130
Igra prestolov pa pol nadaljevanje, katerega naslova se ne spomnim trenutno. Very Happy
Pa take zadeve, nevem več. Knjige. 7441
Nazaj na vrh Go down
http://www.bradavicarka.all-up.com
Nathaniel Tonkins
Gryfondom
Gryfondom
Nathaniel Tonkins


Število prispevkov : 65
Registration date : 19/08/2009

Knjige. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige.   Knjige. Icon_minitimeČet Avg 05 2010, 09:44

Vse so sposojene in če si rezerviram, lahko pol na njo čakam tudi zelo, zelo dolgo, ker si ga ponavadi nekaj bluzijo tam v knjižnici.
Nazaj na vrh Go down
Amon Amarth
Spolzgad
Spolzgad
Amon Amarth


Število prispevkov : 462
Age : 28
Location : Turn around.*
Registration date : 07/07/2010

Knjige. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige.   Knjige. Icon_minitimeČet Avg 05 2010, 10:16

spopad kraljev && vihra mecev so nadaljevanja Very Happy

Js se zdej menim s frendi da bom dobiu vihro mecev<3 sicr u ang ampak who cares, as long as I get it Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://elementalis.darkbb.com
Trevor Dearborn
Knjižničar
Trevor Dearborn


Število prispevkov : 496
Location : World
Registration date : 17/11/2007

Knjige. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige.   Knjige. Icon_minitimePet Avg 06 2010, 09:43

Hej, Vihra mečev je perfect... Really, v sredo sem jo dobil - slovensko verzijo, in jo prebral in čisto navdušen :smittten: No, motilo me je *poslovenjenje* imen: Gilly - Žilijka??

Jz mam pa oba dela vihre mečev Knjige. 962130 v angleščin, včeraj dobil igro prestolov Knjige. 962130 , naslednji teden pa še spopad kraljev Knjige. 962130
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Knjige. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Knjige.   Knjige. Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Knjige.
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Rojstvo zla! :: Pogovori :: Knjige in filmi-
Pojdi na: