Rojstvo zla!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rojstvo zla!

Dogajanje na Bradavičarki je postavljeno v čas, ko je mladi Mark Neelstin postajal lord Mrlakenstein in si je izbiral Jedce smrti.
 
KazaloGalleryPortálIščiLatest imagesPrijavaRegistriraj se
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Latest topics
» Klepet
Prijave za ostalo osebje Icon_minitimeSob Avg 06 2011, 17:54 by Amon Amarth

» Prijave za Gryfondom
Prijave za ostalo osebje Icon_minitimePon Jul 11 2011, 19:02 by Amber O’Neill

» Metal Art Corner
Prijave za ostalo osebje Icon_minitimePon Jul 11 2011, 14:10 by Hermione Potter

» Prijave za Drznvraan
Prijave za ostalo osebje Icon_minitimePet Jun 24 2011, 19:06 by tempel weasley

» Prijave za Pihpuff
Prijave za ostalo osebje Icon_minitimeSre Feb 16 2011, 16:12 by Melissa Morgan

» Stopnišče
Prijave za ostalo osebje Icon_minitimePon Jan 24 2011, 23:22 by Amon Amarth

» RPG iskalnik
Prijave za ostalo osebje Icon_minitimeTor Jan 04 2011, 15:18 by Zara McGrady

» Trenutno poslušam...
Prijave za ostalo osebje Icon_minitimeNed Jan 02 2011, 20:43 by Amon Amarth

» Oglaševanje
Prijave za ostalo osebje Icon_minitimeNed Dec 12 2010, 15:27 by Jasper E. Smith


 

 Prijave za ostalo osebje

Go down 
+3
Lacuna Coil
Persephone Pale
Albus Dumbledore
7 posters
AvtorSporočilo
Albus Dumbledore
Ravnatelj
Ravnatelj
Albus Dumbledore


Število prispevkov : 813
Registration date : 02/08/2007

Prijave za ostalo osebje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Prijave za ostalo osebje   Prijave za ostalo osebje Icon_minitimeČet Jul 08 2010, 11:07

V to temo prilepite izpolnjeni obrazec za prijave ostalih in če bo vse dobro, boste lahko pričeli z igro.
Nazaj na vrh Go down
http://hogwarts.goodbb.net
Persephone Pale
Duh
Duh
Persephone Pale


Število prispevkov : 33
Location : Your past, present and future...
Registration date : 08/07/2010

Prijave za ostalo osebje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prijave za ostalo osebje   Prijave za ostalo osebje Icon_minitimeČet Jul 08 2010, 21:24

( FULL NAME ) : Persephone Pale
( NICKNAMES ) : Lady Winter ali White
( BLOOD TYPE ) : Je že dolgo več nima
( AGE ) : 17 let življenja in 362 let posmrtnega življenja ; 12.12.
( FUNCTION ) : Hišni duh
( HOUSE ) : Drznvraan
( AFFILIATION ) : Pripadnost – nevtralna
( WAND ) : Že dolgo izgubljena

( LIKES ) :
1)Sončni vzhodi – le ob pogledu na njih ji postane toplo
2)Metulji – všeč so ji raznovrstne barve in oblike njihovih kril
3)Motenje pouka – najraje se »ponesreči« znajde v učilnici med učiteljevo razlago
4)Uživa v reakciji drugih, ko koga shladi z dotikom
( DISLIKES ) :
1)Pajki – motijo njene jutranje sprehode čez stene in jim nič ne more
2)Ko drugi spijo – ji postane grozno dolgčas
3)Ko drugi jejo – sama ne more nič več okušati
4)Ko jo kdo užali ali razjezi – ga ne more mahniti ampak ga lahko le ohladi, kar se ji zdi čisto premila kazen
( STRENGTHS ) :
1)Lahko hodi skozi stene
2)Lebdi ali leti po zraku
3)Ima mrzel dotik, ki ohladi še tako vročekrvne fante
4)Uroki drugih ji nič ne morejo
( WEAKNESSES ) :
1)Ne mora ničesar prijeti, kar ji med drugim onemogoča, da bi brala knjige
2)Hitro pozabi, da ne more ničesar prijeti, zato se velikokrat jezi
3)Zgubila je čarobne moči
4)Ne dojame humorja modernih učencev
( AMORTENTIA ) : Ko je bila še živa je imela najraje vonj po jagodah, marjeticah in belih vrtnicah.
( RIDDIKULUS! ) : Ne prenese pogleda na sneg, čeprav je bila njena najljubša barva vedno bela, zato ji najbolj odleže ko se sneg stopi ali pa se spremeni v velike kupe belega perja.
( EXPECTO PATRONUM! ) : Njen najhujši spomin je pogled na veliko belo pokrajino, ki jo pokriva le sneg. Ob tem se spomni na ves mraz, ki ga je čutila v kosteh in ki je bil tudi zadnji občutek v njenem življenju. Če bi lahko čarala, bi bil njen varuh snežna lisica, ker bi ji dala upanje, da nekateri lahko živijo v takem mrazu.
( MIRROR OF ERISED ) : Persephone bi v ogledalu videla živo barvo svoje kože, svoje temne oči, ki bi se svetile v modri barvi svojih nekdanjih dni in večno pomlad, ki bi vedno obljubljala toploto in lepoto vseh oblik in barv.
( KEYWORDS ) :
1)Navihana
2)Samozavestna
3)Vzkipljiva
4)Skrivnostna
5)Nepotrpežljiva

( HAIR ) : Popolnoma naravni ravni beli lasje ji prekrivajo hrbet in se v vetru sprehajajo tudi čez njen obraz, saj so tako lahki.
( EYES ) : Njene velike temne oči se na trenutke svetijo v srebrni barvi, ki je najbolj vidna, ko se White porodijo neumne zamisli.
( DISTINGUISHING FEATURES ) : Še kar prepoznavna je, ker je visoka in vitka, ampak prva stvar, ki jo drugi opazijo na njej je prosojnost ali dolgi beli lasje.
( ATTIRE ) : Oblečeno ima temno srebrno obleko do tal s širokimi rokavi in obširnim krilom. Okrašena je z različnimi vezavami vrtnic ter vijug. To je bila tudi njena zadnja in po njeni starosti že zelo izrabljena obleka, ki je ostala v zelo lepem ohranjenem stanju.

Prijave za ostalo osebje 349c8rr

( PARENTS ) : Njena starša sta bila oba čarovnika bunkeljskega rodu, ki sta se poročila zgolj zaradi istih interesov, ki je kasneje postala tudi White, a sta bila do nje bolj stroga kot ljubezniva. Po smrti ju Persephone tudi ni več srečala, saj nikoli ni zapustila več šole.
( OTHERS ) : White je bila edinka in tudi njeni prijatelji so že davno pozabljeni. Edina oseba, ki se je še spominja in si želi, da je nikoli ne bo srečala je njen pretekli zaročenec Christopher, ki ga velikokrat vidi v skoraj vsakem fantu, ki ga sreča.
( HISTORY ) : Persephonina preteklost je nekaterim kar skrivnostna, saj se White pogosto izgovarja, da se večine niti ne spomni. Kolikor je znano, njena zgodba govori o otroški samoti, strogih starših, zgodnjem čaranju, ki je bil njeno edino veselje poleg preučevanja spreminjanja letnih časov, o prijateljih iz šole, ki jih po smrti ni več srečala, o obljubljeni poroki, do katere na njeno veselje ni prišlo, zaradi njenega pobega od doma in pa še o prenagli smrti od utrujenosti in premraženosti pod težko odejo snega. Sneg. Včasih jo je pogled na njegovo belino vedno razveselil, a zaradi njenih zadnjih trenutkov, ga zdaj najbolj sovraži.
Ko je dopolnila 17 let, sta se njena starša odločila, da se bo na svoj 18. rojstni dan poročila s sinom njunih znancev, ki ji zaradi svoje arogantnosti sploh ni bil všeč, zato je raje zbežala od doma. Kmalu je brezciljno tavala po snegu in noge so jo izdale. Ko je bila že čisto na koncu z močmi je ugotovila, da sploh nima čarobne palice in se tudi ogreti ne more. Njene zadnje minute so bile težke, a nikoli ji ni bilo žal, da se je izognila besu svojih staršev in nesrečnemu življenju, ki bi sledilo.
Njeno življenje se ji je zdelo smiselno le, ko je bila na Bradavičarki, zato je po smrti tudi tam ostala. Ko je bila mlada je hodila v Drznvraan in tam spoznala veliko prijateljev, a jih kasneje ni več videla, morda jih pa ni več prepoznala, saj so se postarali ali porazgubili drugje.
( PETS ) : Ima belega mačka duha z imenom Frost. Zelo je priročen, saj ga ni treba hraniti in tega lahko White celo boža ter nosi naokoli.
Nazaj na vrh Go down
Albus Dumbledore
Ravnatelj
Ravnatelj
Albus Dumbledore


Število prispevkov : 813
Registration date : 02/08/2007

Prijave za ostalo osebje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prijave za ostalo osebje   Prijave za ostalo osebje Icon_minitimePet Jul 09 2010, 06:02

Dobrodošla na našem forumu. Opis imaš dober, je dovolj natančen in obsežen, tako da boš po otvoritvi lahko pričela s pisanjem.
Nazaj na vrh Go down
http://hogwarts.goodbb.net
Albus Dumbledore
Ravnatelj
Ravnatelj
Albus Dumbledore


Število prispevkov : 813
Registration date : 02/08/2007

Prijave za ostalo osebje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prijave za ostalo osebje   Prijave za ostalo osebje Icon_minitimePet Jul 09 2010, 17:32

( FULL NAME ) : Albus Percival Wulfric Brian Dumbledore

(NICKNAME) : Dumby

( BLOOD TYPE ) : Čistokrven

( AGE ) : 85 let

( FUNCTION ) : Ravnatelj čarovniške akademije Bradavičarka

( HOUSE ) : Gryfondom

( AFFILIATION ) : V teh mračnih časih se je treba še toliko bolj zavzemati za enotnost in mir, ter se upreti vsemu, kar teži k nasilju in neenotnosti. Zaradi tega sem ustanovil tudi Feniksov red, ki se zavzema ravno za te vrednote.

( WAND ) : Ena izmed Svetinj smrti, ki so jih nekdaj posedovali bratje Pewerrel. Pravijo ji Prapalica in je močnejša od vseh trenutnih palic, čeravno to le nerad pravim naokrog. Je le še ena od palic, ki so za čarovnika nepogrešljiv pripomoček.

( LIKES ) : Hmm, da razmislim. Sladkarije vsekakor, zlasti čokoladne žabe in bobki vseh okusov, ki te vselej osvežijo. Le kaj je boljše od takšnih sladkih poslastic. Potem vsekakor astronomija, saj naravnost obožujem opazovanje zvezd na nočnem nebu, ko v zraku vlada spokoj in nikjer ni nobene žive duše razen tebe in zvezd na nebu. Dozdeva se ti, da se lahko prav pogovarjaš z njimi, tako žive in svetle so. Astronomija je povezana tudi z knjigami seveda, le kaj ti pomaga zrenje v nočno nebo, če ne poznaš lege posameznih ozvezdij in njihovih imen? Ja, knjige so zelo pomembna reč in sam jih prav rad zbiram. Veste da imam celo pravcato knjižnico v mojem kabinetu, kjer najdete vse mogoče knjige, od zgodovinskih, do poučnih in seveda malce zabavnejših. Rad imam tudi glasbo, da ne pozabim omeniti. Staro zvenečo glasbo, ki ti preplava misli in se ti zasidra globoko v srce, o da, to tudi zelo obožujem.
Od človeških vrednot pa so mi najbližje ljubezen, ki premaga vse, tudi smrt, potem pa mir in toleranca, saj združeni ljudje kljubujejo vsemu, tudi najhujši temi.

( DISLIKES ) : Ne maram nasilja, nestrpnosti in zla. Čeravno jih poskušam razumeti in si na vse načine prizadevam, da bi odkril vzroke teh »vrednot«, mi to zaenkrat še ni uspelo. Čemu bi se morali sovražiti, trepetati in si povzročati gorje, če lahko živimo v miru, ljubezni in povezanosti? Mar nismo ljudje inteligenčna bitja prav zato, da bi cenili svoje pozitivne vrednote in se jih predvsem posluževali? Bojim pa se, da v svetu te mračne vrednote vse bolj pridobivajo na moči, saj se družba usmerja v takšno smer. Pomembna stvar, ki je ne maram so tudi laži, saj vselej prizadenejo tako njihovega nosilca, saj je breme laži zanj vse težje, kot tudi tiste, ki nosilca obkrožajo. Resnica je zmeraj najmanj boleča in čemu bi jo kvarili, če lahko z njo vse rešimo?

( STRENGTHS ) : Veste, noben človek se ne sme hvaliti, saj se s tem pokaže zgolj njegova majhnost. Vsak nosi moči v svojem srcu in tisti ki imajo največje srce, so tudi najmočnejši. Kaj ti bodo vse moči sveta, če naposled ostaneš sam in ni nikogar, ki bi te ljubil in spoštoval? Ne, te moči so zgolj zunanji ovoj, ki se jih poslužujejo tisti, ki so zelo majhni ljudje. Moja moč tako temelji na ljubezni, saj vselej vidim upanje za tiste, ki so ga že zdavnaj izgubili in moja vera v ljubezen je tako močna, da prav nič ne trepetam pred smrtjo. Na tem svetu se godi mnogo hudega, smrt pa je le še ena pot, katero moramo ubrati vsi. Vsakemu polagam na vest, naj v tem življenju vselej sledi svojemu notranjemu glasu in dela tisto, kar mu narekuje vest. In poudarjam da to že od samega začetka, saj če se izpridi vest, se izpridi tudi življenje. Potrpežljivost je tisto, kar mi mnogi zavidajo, a sam se z leti naučil, da se najbolj obrestuje počakati, saj se vselej pripetijo reči, le hiteti ne smemo z njimi.

( WEAKNESSES ) : Mnogi pravijo, da je moja največja šibkost zaupanje. Morda res, saj vselej želim videti zgolj dobro v ljudeh, a kljub temu še nisem tako slep, da bi brezpogojno zaupal. Zmeraj lahko presodim, če je kdo vreden zaupanja in če kdo ni, če pa mi to ne uspe, moram že res slabo videti. K slabostim bi lahko pripisal tudi mojo brezpogojno vdanost stalnim stvarem, ki mi popestrujejo življenje. Ker v svojem srcu čutim veliko naklonjenost do vsakega, znam zel o trpeti, če slednji trpijo. Nikoli ne bi dovolil, da se jih muči vpričo mene, saj se mi zdi to nedopustno. V takem primeru bi takoj ukrepal in po potrebi izgubil življenje, da bi rešil njihovega.

( AMORTENTIA ) : Oh, vonji… Najde se nekaj vonjev, ki mi zelo prijajo, moram priznati. Še zlasti vonj po sladki, topli čokoladi v obliki toplega čokoladnega napitka, ki se najbolj prileže v zimskih dneh. Da pomislim kaj še. Seveda, vonj po dimu, dim, ki se sprošča pri gorenju ognja mi je vselej dišal, čeravno vem, da mnoge ta vonj moti. Že kot otrok sem ga rad vohal, z leti pa me ta ljubezen ni niti malo minila. Zadnji vonj, ki se mu rad prepustim je vonj po stari knjigi, ki razodeva njeno globino, njeno moč in njeno vrednost, saj starejša ko je, bolj vredna je in več modrosti vsebuje.

( RIDDIKULUS! ) : O tem vam ne bi pravil, saj so spomini pretežki. Vedite le, da je povezano z mojim otroštvom in mojo sestro, ki je bila žrtev moje in prijateljeve neumnosti, kar ne bom nikoli pozabil. Ni je reči v mojem življenju, ki bi bila bolj grozna od tega…

( EXPECTO PATRONUM! ) : Trenutek, ko se je zgrudila Ariana in je bil najbolj grozljiv, ta groza se ne more meriti z nobeno drugo. Tedaj so se mi pred očmi odvile vse podobe, ko sem jo zanemarjal in tega si ne oprostim. Dogodek, ki je pregnal ta mrak, je bilo prav njeno rojstvo, ko sem prvič v zraku ugledal feniksa in zato je postal tudi moj varuh.

( MIRROR OF ERISED ) : Govori se, da je moja želja postati Minister za čaranje, kar je bedarija, ali da želim končno združiti vse domove, kar že nekoliko bolj drži, a moja resnična želja leži globoko v mojem srcu in ni povezana z ničemer od tega. Vse kar bi si v življenju želel je to, da bi spet ugledal Ariano in moje starše, ki so žal že pokojni.

(KEYWORDS ) : Previden, Potrpežljiv, Moder, Pravičen, Resnicoljub

( HAIR ) : Nekoč so bili kostanjeve barve in so mi segali že do ramen, ko sem prvič stopil skozi vrata Bradavičarke. Pač sem vselej oboževal dolge lase. Dandanes so že beli, snežnobeli in mi segajo preko celega hrbta, kar me ne ovira. Prijetno me grejejo v hladnih šolskih prostorih in mi nudijo zaščito pred dežjem. Seveda se šalim, ampak vseeno redno skrbim zanje in jih negujem, saj drugače ne bi bili tako trdni in gosti.

( EYES ) : Pravijo, da so oči zrcalo duše in s tem se kar strinjam. Moje oči so sinje modre barve, v marsičem podobne barvi neba. Kljub starosti so še zelo živahne in vselej v svet zrejo s kančkom radovednosti, znajo pa se seveda tudi jezno bleščati in takrat vanje ni prijetno gledati, prav res ne. Ker mi je vid že rahlo opešal, se poslužujem očal, s katerimi vidim kot nekoč.

( DISTINGUISHING FEATURES ) : Ne, takih stvari nimam. To so novodobnosti, ki ji včasih nismo poznali, pa tudi če bi jih, mi ne bi veliko pomenile. Zakaj bi si kaj risal na kožo, ko obstaja za to pergament? Brazgotin pa na srečo tudi nimam, mi je življenje glede tega kar prizanašalo, zakar sem hvaležen.

( ATTIRE ) : Bunkeljske mode ravno ne nosim veliko, ker je nisem navajen in kadar se odenem vanjo, me drugi le čudno gledajo. Najpogosteje tako nosim različne čarovniške plašče, ki morajo biti dolgi in široki, saj se v ozkih počutim utesnjeno, glede barv pa nisem izbirčen. Od škrlatnih do modrih, pa tudi zelene si včasih zaželim, saj je po mojem neumnost, da je zelena barva samo barva Salazarja Spolzgada. Potem bi mu morala vsa narava pripadati, mar ne? Plašči so največkrat iz bombaža ali svile, ki je glada in prožna.

( PARENTS ) : Moja starša sta bila čistokrvna čarovnika, Percival in Kendra Dumbledore, ki sta zelo cenila svoje čarovništvo. Hčerke sta se sramovala, ker je bila šlapl, njuna usoda pa ni bila rožnata, saj so očeta zaprli v Azkaban, mati pa je ostala doma in skrbela za Ariano. Oba sta že mrtva.

( OTHERS ) : Drugi sorodniki, oziroma sorodnika sta le dva, sestra Ariana in mlajši brat Aberforth. Ariana je žal že mrtva zaradi neljubega dogodka, ki vam ga ne nameravam opisovati, brat pa še živi in je trenutno lastnik Merjaščeve glave. Srečava se redko, a sam ga zelo cenim in bi si želel, da bi se bolje razumela.

( HISTORY ) : Moja preteklost je zelo dolga in ne preveč zanimiva, zato vam bom povedal le nekaj golih podatkov. Rodil sem se daljnega leta 1881 v družini Dumbledore. Odraščal sem v Godricovem dolu skupaj s sestro in mlajšim bratom, kasneje pa odšel na šolanje na Bradavičarko, kjer bi naj postal nauspešnejši učenec. V domačem okolišu sem spoznal tudi prijatelja, nekdanjega temneca coprnika Grindelwalda, s katerim sva se dobro ujela, a po nezgodi z mojo sestro sva prekinila stike in od tedaj naprej sem osredotočil na Bradavičarko. Postal sem profesor spreminjanja oblik in mnogo let poučeval ta predmet, dokler nisem naposled postal še ravnatelj. Grindelwalda sem premagal, saj nisem več mogel gledati zla, ki ga je povzročal in to je v glavnem to.

( PETS ) : Da, imam ljubega Fawkesa, ki je feniks. Že dolgo časa sva prijatelja in vselej se dobro razumeva.
Nazaj na vrh Go down
http://hogwarts.goodbb.net
Lacuna Coil
Gryfondom
Gryfondom
Lacuna Coil


Število prispevkov : 154
Registration date : 07/07/2010

Prijave za ostalo osebje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prijave za ostalo osebje   Prijave za ostalo osebje Icon_minitimePet Jul 09 2010, 17:56

Resno, Dumby? Mislila sem, da jih imaš že vsaj 176... Sprejet, lahko začneš s pisanjem. Wink

((Saj vem, da te v resnici ni bilo treba potrjevat, ampak ko si se že tako lepo potrudil in napisal opis, se mi zdi, da se spodobi.))
Nazaj na vrh Go down
Trevor Dearborn
Knjižničar
Trevor Dearborn


Število prispevkov : 496
Location : World
Registration date : 17/11/2007

Prijave za ostalo osebje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prijave za ostalo osebje   Prijave za ostalo osebje Icon_minitimeSob Jul 10 2010, 10:14

( FULL NAME ) : Trevor Caleb Dearborn
( NICKNAMES ) : Trev, Deary, Gospod knjižničar
( BLOOD TYPE ) : Čistokrven
( AGE ) : Pravkar je dopolni 28 leto, 25.8.
( FUNCTION ) : Knjižničar
( HOUSE ) : Drznvraan
( AFFILIATION ) : Nevtralen, po očetovih besedah, bi moral v Mrlakeinstainu videti vzornika, kakor bi ga moral videti v Grindelwaldu, vendar že od nekdaj ne posluša očeta. Če pa bi prišlo do bitke, pa bi seveda stopil na stran Feniksovega reda.
( WAND ) : 22 cm, oreh, samorogova dlaka

( LIKES ) : Trevor naravnost obožuje knjige, kar lahko »razberemo« iz poklica ki ga je izbral, vendar bolj natančno, ljubezenske romane, v katere se poglobi, ter natančno premisli vsak lik, pa naj bo to Elizabeth Bennet, iz Prevzetosti in Pristranosti ali pa Marianne iz Razsodnosti in Rahločutnosti. Rad ima tudi sladkarije, ki pa so njegova velika slabost. Obramba pred mračnimi silami, bi se kot predmet lahko znašla na tem seznamu, seveda pa ne smemo pozabiti še na Bertranda de Pensées-Profondes, ki je napisal njegovo naljubšo študijo o smrti, ter vračanju med žive oz. regeneraciji, ter na Jane Austen. Povsem pa je navdušen, nad vsakim študentom, ki se zanima za knjige, tudi izven šole. Zelo zelo rad, ima tudi svoj delovni prostor. Torej knjižnico, kjer se med delom lahko popolnoma sprosti.

( DISLIKES ) : Ne mara Quidditcha, saj je na tekmi, v 6. letniku, doživel več poškodb, kod jih marsikateri poklicni igralec v svojem življenju. Sovraži razvajane študente, večinoma iz Spolzgada, ki si drznejo čečkati po »njegovih« predragih knjigah. Vsekakor se ne zavedajo njihove vrednosti, saj so v knjižnici že stoletja, ter bodo tam ostale še veliko let. Ob bučnem soku, mu vedno postane slabo, zato ga ne pije že dolgo. Tišine, ne prenese, zato si vedno žvižga ali pa poje.

( STRENGTHS ) : Zelo dobro zna igrati, po nekaterih besedah je rojen igralec, ter prekrivati razočaranje, ki ga velikokrat doleti. Med prednosti bi lahko uvrstili še dober spomin, ter natančnost in urejenost, ki mu zelo pomagata pri delu. Lahko pa je tudi zelo sarkastičen, predvsem do študentov.

( WEAKNESSES ) :Že od malega je bil naiven, in 28 letni Trevor, je prav takšen še danes. Poleg naivnosti, pa je zelo neodločen o ljudeh. V skoraj vsem vidi spletko, in v takšnih časih, je prepričan da ne sme zaupati niti prijatelju. Zelo hitro se zlomi pod pritiskom, in tega ga je zelo sram.

( AMORTENTIA ) :Njegov najljubši vonj, je definitvno vanilija, ki pa je edini ki ga pomiri. Zelo rad vonja tudi cimet, kar se veliko ljudem zdi smešno, vendar ga le ta vonj, spomni na božiče doma. Med vonjavami, ki pa jih vsak dan srečuje v knjižnici, pa je še najbolj navdušen nad vonjem novih knjig.

( RIDDIKULUS! ) : Njegov največji strah, je verjetno smrt njegove družine, katero ima zelo rad, ter so vse kar ima.

( EXPECTO PATRONUM! ) : Spomini, spomini. Najhujši spomin, je verjetno spomin, dedkova smrt. Sedel sem ob njim, ko je nenadoma zavzdihnil in umrl. Tega ne bom nikoli pozabil.
( MIRROR OF ERISED ) : V ogledalu želja, bi se zelo verjetno videl z svojim dolgoletnin dekletom, ki je umrla pred šestimi letmi. Bila bi skupaj, in srečna.
( KEYWORDS ) : Sarkastičen. Samozavesten. Natančen. Redoljuben. Vedno nasmejan.

( HAIR ) : Trevorjevi lasje, so kostanjevo rjave barve, ter dokaj kratki. Pričeske, nikoli ne spreminja, saj mu je takšna kakršna je, zelo všeč. Poskusil je že z dolgimi lasmi, vendar mu niso pristajali. Večkrat jih je tudi že pobarval, na blond, ki mu je od vseh barv še najmanj ustrezala, ter na rdečo in črno.
( EYES ) :Njegove oči so morske modro zelene barve, ter povsem povprečne velikosti. Glede svojih oči je še najbolj samozavesten, saj je prepričan da lahko z njimi osvoji vsako žensko. Podedoval jih je po modrookem očetu.
( DISTINGUISHING FEATURES ) : Na rami ima tatu zmaja, na hrbtu pa več brazgotin, ki jih je dobil pri Quidditch tekmi, v 6. letniku.
( ATTIRE ) : Rad se oblači modno, če njegovemu stilu lahko tako rečemo. Zelo pogosto nosi oblačila z karo, in črtami, najljubši barvi pa sta rdeča in zelena.

Prijave za ostalo osebje Ewan-mcgregor

( PARENTS ) : Materi je ime Michelle, rojena Rosier, stara 50 let, je brez poklica – hišna gospodinja, ter ponosno čistokrvna. Z njo se Trevor razume odlično, ker je edina ki ga razume. Z očetom pa je ravno obratno. Oče je Joachim Dearborn, 53 letni poslovnež, ki pa v Mrlakeinstainu vidi vzornika, ter nanj gleda, kod na rešitelja čistokrvnežev, ki bi brezkrvnežem pokazal kje je njihovo mesto. Trevor se zaradi povsem drugačnega mišljenja velikokrat ne strinja z njim.

( OTHERS ) : Stric Louise, ki mu je vedno kupoval sladkarije, ter ga kasneje tudi finačno podprl pri študiju. V njemu je nekako videl očeta, katerega je v resnici imel, vendar se z njim ni nikoli razumel. Omenimo lahko še nekaj let starejšo Diane, njegovo sestrično, ki mu je bila nekdaj kod najboljša prijateljica, in s katero je preživljal dolga vroča poletja. Na njega je posebno vplivala tudi babica Maxime, ki pa je izjemno trdna in samozavestna ženska, ter se nikoli ne zlomi.

( HISTORY ) : Trevor Dearborn se je rodil v čistokrvni družini, kod drugi otrok, 2 leti, po rojstvu hčerke Rachel. Odraščal je kod vsak čarovniški otrok, na družinskem posestvu na Irskem, skupaj z ogromnim številom sorodnikom, ki pa so prihajali in odhajali. Pri 11 letih, je dobil pismo z Bradavičarke, in na 1. September, se je z šolskim vlakom odpeljal dogodivščina naproti. Klobuk Izbruh je določil, da mora mali Dearborn v Drznvraan, kjer bo preživel nadaljnih 7 let. V 1. Letniku je dobil veliko novih prijateljev, ter tudi sovražnikov. Najbolj je zasijal pri uroki in napojih, čeprav so mu šli od dobro od rok tudi drugi predmeti, razen astronomije seveda. V 4. Letniku se je pridružil Drznvraanovski Quiditch ekipi, ter tam ostal še 2 leti, do katastrofalne zadnje tekme v 6. Letniku, ko se je odpovedal »karieri« branilca. Po dokaj uspešno končani osnovni izobrazbi, se je najprej zaposlil v trgovinici na Prečni ulici, nato pa odšel študirat bilbiotekarstvo na Škotsko. Po 3 letih študija, in pri 22 letih, je prvič zaprosil za mesto knjižničarja, vendar ga ni dobil. Po 6 letih je poskusil spet, in tokrat mu je uspelo. Med 17 in 28 letom, se je tudi večkrat nesrečno zaljubil, ter izgubil svojo usojeno.

( PETS ) : Sivo tigrast maček, po imenu Lux, ki se radovedno sprehaja po knjižnici.


Nazadnje urejal/a Trevor Dearborn Pon Jul 12 2010, 09:09; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Julia Waldor
Gryfondom
Gryfondom
Julia Waldor


Število prispevkov : 334
Registration date : 07/07/2010

Prijave za ostalo osebje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prijave za ostalo osebje   Prijave za ostalo osebje Icon_minitimeSob Jul 10 2010, 10:17

Zelo obširen in zanimiv opis; dobrodošel na forumu in upam, da se boš zabaval med nami.^^
Nazaj na vrh Go down
Emmanuelle Depau
Šolska zdravnica
Emmanuelle Depau


Število prispevkov : 23
Registration date : 16/07/2010

Prijave za ostalo osebje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prijave za ostalo osebje   Prijave za ostalo osebje Icon_minitimePet Jul 16 2010, 19:23

( FULL NAME ) : Emmanuelle Amelie Depau
( NICKNAMES ) : Elle
( BLOOD TYPE ) : čistokrvna
( AGE ) : 26 let ; 15.3.
( FUNCTION ) : šolska zdravnica
( HOUSE ) : Elle se je šolala na Beauxbatonsu, ampak klobuh Izbruh bi jo najverjetneje razvrstil v Drznvraan.
( AFFILIATION ) : Elle bi se v marsičem strinjala z Jedrci smrti
( WAND ) : 29 centimetrov, feniksovo pero, tisovina

( LIKES ) : na prvo mesto bi Elle vsekakor postavila knjige – takšne ali drugačne so ji bile vedno všeč in ima zavidljivo zbirko redkih knjig, ki jo je nabrala med potovanji po svetu, ki bi jih zlahka uvrstili na drugo mesto stvari, ki so ji neznansko všeč – vedno je uživala v raziskovanju drugih kultur in v učenju vsega novega. Potem je tukaj tudi magija, ki jo je od nekdaj oboževala in spoštovala zaradi moči, ki jo določen človek s tem pridobi. Jasno, tudi moč je med njenimi priljubljenimi stvarmi, ker si preprosto ne more zamisliti življenja brez tega. Všeč sta ji tudi dež in mraz, saj ji odgovarjata veliko bolj kot pa neznosna vročina. Omeniti velja tudi njeno strast do temne magije, na katero je prvič naletela pred desetimi leti in se od takrat naučila vse preveč stvari v povezavi s tem.
( DISLIKES ) : ne glede na to kako čudno to zveni, Elle ne mara ljudi. Pa ne vseh, jasno, na živce ji gredo predvsem tisti ki se vtikujejo v stvari, ki se jih nikakor ne tičejo, ampak pod to kategorijo spada kar dobršen del vseh ljudi, ki jih je kadarkoli spoznala. Ne mara tudi Francije, saj jo na to deželo veže vse preveč neprijetnih spominov. Naravnost sovraži bučni sok, saj je prepričana, da je njegov okus med najhujšimi na svetu. Ne mara tudi šibkih ljudi in tistih, ki se bojijo nepoznanih stvari – ker je prepričana, da je to neverjetno neumno od njih. Navsezadnje je smisel življenja po njenem mnenju v učenju.
( STRENGTHS ) : Elle je odlična igralka in v trenutku lahko preslepi vsakega s svojimi besedami, saj je hkrati tudi dobra lažnivka. Je precej samozavestna in prepričana vase, hkrati pa je zmožna tudi v najhujših situacijah ohraniti mirno kri – zaradi tega je najverjetneje tudi tako dobra zdravnica. Ima odličen spomin in še boljši želodec, kar je že zaradi njenega poklica velika prednost. Tu pa je tudi njena prirojena francoska očarljivost, zaradi katere lahko marsikaj doseže.
( WEAKNESSES ) : Ne boji se bolečine, zato se s svojo brezglavostjo večkrat dobesedno zaleti z glavo v zid. Prav tako je njena nezaupljivost do ljudi nekaj, kar ji ponavadi precej otežuje življenje – skoraj tako močno kot ji ga otežuje strah pred vodo. Ne navadno, jasno, ampak utopitev je ena izmed stvari, ki se jih izredno boli. Tukaj bi veljalo omeniti tudi njeno ljubezen do mačk in seveda dejstvo, da ji včasih uspe izgovoriti najbolj neprimerne besede za določeno situacijo, zato je raje tiho. Med njene šibke točke pa spada tudi prepričanje, da so čistokrvni čarovniki vsaj nekoliko boljši od vseh ostalih.
( AMORTENTIA ) : vonj po starih knjigah, kavi in vrtnicah.
( RIDDIKULUS! ) : Elle se najbolj od vsega boji utopitve, zato bi se bavkar najverjetneje spremenil v temačno jezero. To bi najverjetneje premagala tako, da bi si zamislila ogromno gobo, ki bi v trenutku izsušila jezero.
( EXPECTO PATRONUM! ) : morakvar v njej prebudi spomin iz otroštva, ko je kot petletna deklica padla v velikansko jezero za hišo in se skoraj utopila. Ta spomin bi Elle premagala s tistim, ko je po treh letih iskanja našla Uroke tisočerih duš in si edini primerek te knjige na svetu tudi prisvojila, njen varuh pa prevzame obliko tigra, ker obožuje mačke in nevarnost, oboje pa ta žival tudi pooseblja.
( MIRROR OF ERISED ) : pridobiti moč in vso znanje, ki ga ji lahko svet ponudi.
( KEYWORDS ) : pametna, bistra, privlačna, samozavestna, nenavadna.

( HAIR ) : Elle ima dolge, temno rjave lase, ki so večino časa prosto spuščeni, saj so ji tako najbolj všeč, seveda pa si jih včasih tudi urejeno spne
( EYES ) : zelena barva, njene oči imajo precej nenavadno obliko in so najbolj zanimiv del njenega obraza
( DISTINGUISHING FEATURES ) : Elle ima velik tatu zmaja čez polovico svojega hrbta – dobila ga je v Romuniji, ker so jo tam zmaji popolnoma očarali in si je dala narediti tatu v znamenje spoštovanja do teh mogočnih bitij.
( ATTIRE ) : vsaj glede oblačil Elle nikoli ne komplicira – ima polno omaro različnih oblek, ki segajo nekje do njenih kolen in poudarjajo obline njenega telesa in so ene izmed redkih oblačil, v katerih se dejansko počuti sproščeno, čeprav nase včasih obleče tudi preproste kavbojke.

Prijave za ostalo osebje O19

( PARENTS ) : Clemence Ann Depau, 47 let in Théodore Julius Depau, 52 let – oba sta čistokrvna čarovnika in zaposlena na francoskem Ministrstvu za čaranje. Elle se s svojima staršema nikoli ni pretirano razumela oziroma se z njima niti ni obremenjevala, ampak pred nekaj leti je z njima popolnoma izgubila stik in za to ji je popolnoma vseeno.
( OTHERS ) : --
( HISTORY ) : Emmanuelle Amelie Depau je bilo skrbno izbrano ime, ki sta ga cenjena francoska čarovnika, oba rojena v starih in mogočnih družinah, dala svoji prvorojenki in hkrati edini potomki, ki sta jo imela. Tako se je Elle rodila v premožno družino in odraščala na manjšem podeželskem dvorcu, že od malih nog pa so jo vedno učili, kaj naj bi počela. Starša za dekle nista kaj dosti menila – najela sta ljudi, ki so jo vzgajali v popolno dekle. Bila je privlačna in pametna, zato so bili vsi vedno prepričani, da se bo poročila z nekim čistokrvnim čarovnikom, njena največja naloga pa bo tako skrb za moža. Le da se Elle s tem nikoli ni najbolj strinjala – vedno so jo privlačile knjige, ampak bila je veliko preveč mirno dekle, da bi se uprla svojima staršema. Dokler se ni pri njenih dvajsetih vse spremenilo, ko sta ji na koncu njenega šolanja predstavila ponosnega mladeniča iz starodavne čistokrvne rodbine in pri tem niti nista skrivala, da želita njuno poroko. Takrat se je s staršema sprla in odpotovala. Prepotovala je celotni svet in se začela učiti stvari, o katerih se ji pred tem še sanjalo ni. Odraščala je skoraj v aristokratski družbi in prav dobro je vedela, kakšne stvari ti lahko prinese moč – in želela jo je. Nekje vmes se je izučila za zdravnico, ampak vedno je bila precej nadarjena čarovnica. Njeno prepričanje, da je moč samo za ljudi, ki so prepričani vase in da so tisti, ki to mnenje zavračajo, slabiči, se je med leti njenih potovanj okrepilo. Nekaj se je spremenilo tudi v njeni notranjosti. Videla je stvari, o katerih si prej ni drznila niti sanjati, in nenadoma je bila moč njena. Srečala je mnoge čarovnike, od katerih se je naučila vsega, kar zna. Zaradi moči je pripravljena storiti vse in svoje simpatije do temne magije ni nikoli skrivala – vse dokler ni prišla na Bradavičarko in se odločila, da ima dovolj potovanj ter se prijavila za mesto šolske zdravnice. Navsezadnje je vedno bila odlična zdravnica in vtis, ki ga zbuja pri skoraj vseh ljudeh, je preprost – idealna in mirna temnolaska, le redki pa vedno, da v bistvu uživa v tem, ko opazuje ljudi trpeti in se nemalokrat tudi zabava ob njihovi bolečini. Ampak navsezadnje je vedno bila dobra igralka in tega ni nikoli bilo težko prikriti.

( PETS ) : Elle ima v lasti mačka, ki ga je poimenovala Chanel, ljubkovalno pa ga kliče Chau.
Nazaj na vrh Go down
Albus Dumbledore
Ravnatelj
Ravnatelj
Albus Dumbledore


Število prispevkov : 813
Registration date : 02/08/2007

Prijave za ostalo osebje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prijave za ostalo osebje   Prijave za ostalo osebje Icon_minitimeSob Jul 17 2010, 11:43

Čudovit opis, res obsežen in natančen. Seveda nimam nobenih pripomb, tako da dobrodošla na forumu in uživaj. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://hogwarts.goodbb.net
Nick Miller

Nick Miller


Število prispevkov : 20
Registration date : 27/07/2010

Prijave za ostalo osebje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prijave za ostalo osebje   Prijave za ostalo osebje Icon_minitimeTor Jul 27 2010, 10:02

[Bom kar tukaj prijavil še moj "2" lik, čeprav gre za eno in isto osebo Very Happy]


NICK MILER
17. let
7. letnik, Pihpuff

Ker je profesor Ray Shadow malce nagajiva oseba in ker se rad druži z mladimi, a se zaveda, da zaradi tega ker je profesor, se mladi čarovniki in čarovnice ob njem ne počutijo sproščeno, se je odločil, da bo posegel po izrednih sredstvih, da se približa mladim na Bradavičarki. S pomočjo mnogobitnega napoja se po želji spreminja v svojega bunkeljskega nečaka Nicka in se izdaja za Pihpuffovca, ki obiskuje 7. letnik na Bradavičarki. Izogiba se članov Pihpuffa, ki obiskujejo 7 letnik, saj ga tam sošolci ne poznajo, toda hkrati se poskuša spoprijateljiti s čim več ljudmi iz vseh domov. Skrbi za zabavo in se obnaša kot se je obnašal Ray v svojih študentskih letih po drugi strani pa je njegov največji strah, da ga ujame profesor Dumbledore ali kakšen izmed ostalih profesorjev. Ko je v tem telesu pozabi na skrbi in težave, ki jih ima kot profesor in član Feniksovega reda in se prepusti čustvom in zabavi do jutranjih ur.

Za vse lastnosti njegovega karakterja in vse ostalo si oglejte opis profesroja urokov Raya Shadowa.
Nazaj na vrh Go down
Lacuna Coil
Gryfondom
Gryfondom
Lacuna Coil


Število prispevkov : 154
Registration date : 07/07/2010

Prijave za ostalo osebje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prijave za ostalo osebje   Prijave za ostalo osebje Icon_minitimeTor Jul 27 2010, 11:13

Odlična ideja. Wink Opis sprejet. Upam, da se kaj srečamo na kakšni študentski žurki. Ne bom te dala pod Pihpuff, pa tudi pod profesorje ne, ker vidim, da si si dal že v podpis vse, kar je treba vedeti. Razen če imaš idejo za kakšno posebno stopnjo (profesor, ki se pod vplivom mnogobitnega napoja dela, da je študent ne pride na slikco... Very Happy)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Prijave za ostalo osebje Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prijave za ostalo osebje   Prijave za ostalo osebje Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Prijave za ostalo osebje
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Prijave k astronomiji
» Prijave za Drznvraan
» Prijave k napojem
» Prijave za Pihpuff
» Prijave k letenju

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Rojstvo zla! :: Prijave ostalih-
Pojdi na: