Rojstvo zla!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rojstvo zla!

Dogajanje na Bradavičarki je postavljeno v čas, ko je mladi Mark Neelstin postajal lord Mrlakenstein in si je izbiral Jedce smrti.
 
KazaloGalleryPortálIščiLatest imagesPrijavaRegistriraj se
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo
Latest topics
» Klepet
Prijave za Spolzgad Icon_minitimeSob Avg 06 2011, 17:54 by Amon Amarth

» Prijave za Gryfondom
Prijave za Spolzgad Icon_minitimePon Jul 11 2011, 19:02 by Amber O’Neill

» Metal Art Corner
Prijave za Spolzgad Icon_minitimePon Jul 11 2011, 14:10 by Hermione Potter

» Prijave za Drznvraan
Prijave za Spolzgad Icon_minitimePet Jun 24 2011, 19:06 by tempel weasley

» Prijave za Pihpuff
Prijave za Spolzgad Icon_minitimeSre Feb 16 2011, 16:12 by Melissa Morgan

» Stopnišče
Prijave za Spolzgad Icon_minitimePon Jan 24 2011, 23:22 by Amon Amarth

» RPG iskalnik
Prijave za Spolzgad Icon_minitimeTor Jan 04 2011, 15:18 by Zara McGrady

» Trenutno poslušam...
Prijave za Spolzgad Icon_minitimeNed Jan 02 2011, 20:43 by Amon Amarth

» Oglaševanje
Prijave za Spolzgad Icon_minitimeNed Dec 12 2010, 15:27 by Jasper E. Smith


 

 Prijave za Spolzgad

Go down 
+6
Julia Waldor
Katherine Black
Arisha Dunggray
Alexis Green
Amon Amarth
Albus Dumbledore
10 posters
AvtorSporočilo
Albus Dumbledore
Ravnatelj
Ravnatelj
Albus Dumbledore


Število prispevkov : 813
Registration date : 02/08/2007

Prijave za Spolzgad Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Prijave za Spolzgad   Prijave za Spolzgad Icon_minitimeČet Jul 08 2010, 10:53

Morda pa boste v Spolzgadu
in tam najdete prijateljev broje,
ti prevejani lisjaki
vedno dosežejo svoje.


Prijave za Spolzgad Slytherin

Če želite priti v Spolzgad, le sem prilepite izpolnjeni opis in že se boste znašli v zaželjenem domu


Nazadnje urejal/a Albus Dumbledore Pet Jul 09 2010, 09:28; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
http://hogwarts.goodbb.net
Amon Amarth
Spolzgad
Spolzgad
Amon Amarth


Število prispevkov : 462
Age : 28
Location : Turn around.*
Registration date : 07/07/2010

Prijave za Spolzgad Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prijave za Spolzgad   Prijave za Spolzgad Icon_minitimeČet Jul 08 2010, 18:14

( FULL NAME ) : Amon Artrois Amarth

( NICKNAMES ) : Triple A.

( BLOOD TYPE ) : Čistokrven, jasno.

( AGE ) : Šestnajst poletij, rojen ob sončnem zahodu, enajstega julija.

( YEAR ) : Šesti letnik.

( HOUSE ) : No, pa ugibajmo...Spolzgad?!

( AFFILIATION ) : Tega se načeloma ne razglaša naokoli, a naj vam zaupam, da preferiram Jedce smrti, če do tega še niste prišli sami.

( WAND ) : Očarljivih 35 centimetrov črne ebenovine, v kateri počiva, nekaj kar se vas ne tiče. Oh, no prav, če že moram odgovoriti, jedro je moja kri. Zadovoljni?

( LIKES ) : Noč, ker je to moje naravno okolje. Za razliko od drugih bebcev(beri: vas)se teme ne bojim. Kadar se potikam po temi, lahko pridem kamorkoli, brez da bi me kdo sploh opazil. Dominanca, zakaj, pa se vas resnično ne tiče. Naj vam zaupam le to, da nočete vedeti. Strast. Zakaj? Se še sprašujete? Strast poganja naš svet, verjemite mi. In kdor ve, kaj poganja svet, lahko kolesje goni in preusmerja sam. Medčloveški odnosi. Kako butast izraz, a kaj morem, cenzura pri predstavljanju. Medčloveški odnosi...Pha! Vas še kaj zanima? Seveda vas...No prav, rad imam bolečino. Ja, kar čudno me glejte, mislite, da govorim o svoji bolečini? In zadnja stvar, ki je res omembe vredna...no, manipulacija. Najbolj smrtonosno orožje na svetu, pa če verjamete ali ne. In jaz ga znam uporabljati. Lepota. Zelo spoštujem lepoto v vsakršni obliki in verjamem, da je lepoto moč najti v prav vsaki stvari. Prav tako naravnost obožujem vsako obliko umetnosti, ki si jo lahko zamislite. Dobesedno.

( DISLIKES ) : Strah. Sovražim strah, pa ne zato, ker bi se sam velikokrat bal, ampak ker strah v ljudeh spodbuja bedne občutke. Nespoštljivost. Ne verjamete da sem spoštljiv? Potem ste neumni. Ja, jaz sem zelo spoštljiv do tistih ki si to zaslužijo. Nespoštovanje je ena izmed največjih napak ki jih človek ali bitje lahko zagreši. Prijaznost, zelo neuporabna zadevščina. Tisti, ki trdijo, da se z njo vse doseže, so šibki in nezmožni uporabljati druga sredstva. Iskrenost. Tisti, ki so iskreni le redko dosežejo svoje. Laži so mnogo lepši in bolj eleganten način za doseganje ciljev.

( STRENGTHS ) : Jaz sem najboljši manipulant, na kar ste jih kdaj naleteli. In se po naravi ne hvalim veliko, zato lahko zaupate mojim besedam. Prav tako obvladam laganje, ker imam odličen spomin in si zapomnim vsako majceno podrobnost, kar vpliva na kvaliteto in zapletenost laži. Prilagodljivost je prav tako moja osebna prednost. Dobro znam presoditi, kaj ljudem ugaja in se temu primerno obnašati. Nisem eden tistih, ki se trmasto držijo svojih načel, pa če jih zato prekolnejo. Neumnost. Rad imam življenje. Zelo dober sem v...khem. No, spet smo pri cenzuri. Upam, da ni treba nadalje razlagati? In ja, obvladam najlepšo, najbolj precizno, nesramno, sofisticirano obliko humorja. Sarkazem. Bojte se me.

( WEAKNESSES ) : Včasih ne vem kje je meja in se zaradi tega zamerim ljudem. Kaj moremo, če me pa odnese predaleč v zanosu zabave. Sem strašansko nepotrpežljivo bitje. Ne prenesem niti nekaj minut čakanja, čeprav bi človek pričakoval ravno nasprotno glede na ves čas, ki mi je na voljo. Prav tako nisem zvest ničemur in nikomur, no, skoraj. Ne maram se zaobljubljati ali zavezovati na karkoli ali kogarkoli, ker mi to da neprijeten občutek nesvobode. Imam nekoliko preobčutljiv ponos, zato me dobro naciljani in direktni napadi na le-tega kaj hitro užalijo. Česar si pa tako ali tako ne želite. Užaliti mene, mislim. Prav tako se skoraj nepopravljivo bojim ognja. Nekateri pravijo, da je to prvinski strah, in še kako ga imenujejo tako z razlogom.

( AMORTENTIA ) : Vonj po dobri, črni, grenki čokoladi. Ne glede na to, kako čudno se vam to morda zdi, mi je čokolada zelo všeč, in tista res dobra ima tudi svoj edinstveni, nezgrešljivi omamni vonj. Vrtnice mi prav tako zelo dišijo, saj imajo čist, nedotaknjen vonj. Še posebno tiste krvavo rdeče. Skoraj najljubši pa mi je vonj po poletju, ki je meni eden izmed najlepših vonjev. In poslednji in najljubši mi je vonj po ženski koži.

( RIDDIKULUS! ) : Smrt. Eksistenca mi je preveč ljuba, da bi zapustil ta svet. Kako bi to naredil zabavno? Stari babi s koso bi ovesil pustni kostum in si jo predstavljal v baletnem krilcu.

( EXPECTO PATRONUM! ) : Trenutek, ko sem mislil, da bom umrl. Tega si ne želim izkusiti nikdar več. Kaj več vam pa o tem trenutku ne mislim povedati. Moj varuh je dolga srebrna kača, ki spominja na kobro naočarko, ugibam pa da zato, ker imam rad kače. Nenavadno, kajne? Svojega varuha prikličem s spominom na trenutek, ko sem prvič čaral. To je bil eden izmed najlepših dni mojega življenja. Obstaja pa še en spomin, ob katerem se zelo razvedrim, vendar ga ne mislim omenjati. Vsaj ne vam.

( MIRROR OF ERISED ) : Nekateri se zafrkavajo iz mene in pravijo, da hočem zavladati svetu. Bedarija, kdorkoli, ki to meni, me ne pozna dovolj dobro. No, saj me nihče ne pozna dovolj dobro, da bi lahko vedel, kaj je moja največja želja. Zakaj bi torej zaupal vam? Nehajte vtikati svoje nosove v vse stvari.

( KEYWORDS ) : Pameten, Nepredvidljiv, Eleganten, Spreten, Privlačen

( HAIR ) : Moji lasje so nedoločljivo temno rjave, skoraj črne barve in mi segajo nekoliko čez ušesa. Takoj potem, ko si jih operem, se zvijejo v dolge, valovite kodre, ki pa jih ponavadi uspem ukrotiti z glavnikom in jih zravnam. Kaj naj rečem? Saj nisem punca, da bi bil kdo ve kako navezan na svojo pričesko, a recimo, da so mi moji lasje kolikor toliko všeč. Mislim, nič nimam proti njim.

( EYES ) : Moje oči so tiste spremenljive svetlo rjave barve, ki se precej prilagaja barvi moje kože ali pa oblačilom, ki jih nosim. Ko pridem z morja so skoraj nebesno modre, ko nosim šolsko uniformo, so ponavadi sive, nevihtno modre barve, ko pa sem v svojih normalnih oblekah, so nekoliko bolj zeleno rjave.

( DISTINGUISHING FEATURES ) : Pa ste me ujeli, čestitam. Naravnost obožujem tetovaže, saj so umetnost. In umetnost je moja velika strast. Glede tega se stalno prepiram z materjo, a nekako mi je le uspelo doseči, da sem se dal nekoliko tetovirati. Za sedaj. Kača, ki se prepleta s plezajočo divjo vrtnico zaznamuje mojo levo roko, vse od ramena do členkov. Poleg tega imam na desnici nekaj brazgotin od opeklin, ki mi jih je pred nekaj leti povzročil ogenj. Od takrat naprej se strašno bojim plamenov.

( ATTIRE ) : Kadar nisem v šolski uniformi ponavadi nosim raznovrstne kavbojke, ki variirajo od vseh odtenkov modre pa do spranih verzij sive in črne. Rad si nadenem kako usnjeno jakno, drugače pa sem odet v normalne majice, večinoma s kratkimi rokavi. Kadarkoli dobim priložnost se oblečem v frak, belo srajco in polikane hlače, če pa le gre, k temu dodam tudi metuljčka, saj sem naravnost nor na to kombinacijo elegance.

( PARENTS ) : Oče Hatfield Manson, star 53 let, je po rodu Nizozemec, moja mati, Marilyn Amarth, ki je stara 51 let, pa prihaja iz Egipta. Oba izhajata iz čistokrvnih družin, s menoj pa nista v nikakršnih odnosih. Nismo si niti posebno blizu, prav tako pa nismo skregani ali kaj podobnega.

( OTHERS ) : Morda moja starejša sestra, Alina Amarth, ampak dvomim. Nikdar ne pustim, da imajo ljudje name prevelik vpliv, kajti to se že šteje kot navezanost in jaz tega ne maram. Alina me je vpeljala v svet laži in manipulacije, za kar sem ji za odtenek hvaležen. Vsekakor pa svojo starejšo sestro nadvse spoštujem.

( HISTORY ) : Potem, ko sta se moja starša poročila, sta se kaj kmalu preselila v Anglijo. 'Zaradi boljših priložnosti' je odgovor, ki ga dobim, če ju povprašam po razlogih za njuno selitev. In ker sta prav tako kot jaz precej skrivnostna človeka, vem, da kaj več pač ne bom izvlekel iz njiju. Pa saj me niti ne zanima. Tri leta po rojstvu Aline sem na svet privekal še jaz. Oziroma, vsaj pravijo, da sem privekal, čeprav dvomim. Ne spomnim se, da bi kdaj jokal, resnično. A to ni zares pomembno, kajne? Spet se vtikate v moje življenje in bi radi izvlekli iz mene še zgodovino. In ker imam kratko potrpljenje, kot sem morda že omenil nekaj ur poprej, vam bom sedaj zelo na kratko razložil preostanek moje sladke, srečne zgodbice. Nihče se ne spomni točno, kdaj sem prvič zares čaral razen mene, a bilo je okoli drugega ali tretjega leta mojega življenja. Pri osmih me je Alina prestavila očarljivemu svetu laži in manipulacije, rekoč, da je bolje začeti bolj zgodaj, ker se bolj zgodaj naučiš. Pametno dekle, moja sestra. Kakorkoli, kaj kmalu sem ugotovil, da imam vse naravne darove za ta očarljivi svet, v katerega mi je odprla vrata in pričel sem ga raziskovati s polno paro. A zares se je začelo, ko sem prišel na Bradavičarko. To je ena izmed stvari, ki jih imam v najlepšem spominu. Od tod naprej pa boste vedeli najti že sami.

( PETS ) : Ne, nimam nobene živali. Saj bi imel kačo, pa ne pustite. Oj, kakšno trpljenje.


Nazadnje urejal/a Amon Amarth Čet Nov 11 2010, 20:20; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
http://elementalis.darkbb.com
Alexis Green
Spolzgad
Spolzgad
Alexis Green


Število prispevkov : 58
Age : 32
Registration date : 07/07/2010

Prijave za Spolzgad Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prijave za Spolzgad   Prijave za Spolzgad Icon_minitimePet Jul 09 2010, 15:11

( FULL NAME ) : Alexis Hanna Green
( NICKNAMES ) : Lexie, Alex
( BLOOD TYPE ) : Čistokrvna
( AGE ) : 16 let, 23.4.
( YEAR ) : 6. Letnik
( HOUSE ) : Spolzgad
( AFFILIATION ) : strinja se z Jedci Smrti, Mrlankenstein je njen vzornik
( WAND ) : 32 cm, lisičja dlaka, breza

( LIKES ) : adrenalin (nevarnost ji daje občutek da živi), črno magijo (ta jo privlači na poseben, skrivnosten način), cigareti (ker jo pomirjajo), manipuliranje z drugimi (ker ji le to daje občutek moči), denar (vzgojena je v premožni družini in je navajena dobiti vse kar is zaželi), teorijo jedcev smrti (se strinja z njimi in ne prenese nečistokrvnežev)
( DISLIKES ) : vseh drugih domov razen svojega (za katerega meni da je edini pravi in najboljši), nečistokrvnih čarovnikov in bunkeljnov (ker so zanjo nesnaga), sramežljivih in neiznajdljivih ljudi (ker ji je od njihove nesposobnosti slabo), nasprotnikov njenega vzornika Mrlankensteina (ker je prepričana da živijo v zmoti)
( STRENGTHS ) : manipulira z drugimi, dobro skriva svoja čustva, direktna, zna se postaviti zase, sarkastična.
( WEAKNESSES ) : preveč zaprta, ne prijateljsko nastrojena, razvajena, sebična.
( AMORTENTIA ) : vonj po sivki (ker jo izredno pomirja, poleg tega pa je poleg zelene vijolična njena najljubša barva), vonj po pomladnem dežu (ker ji predstavlja svežino), vonj po pokošeni travi (enostavno ga obožuje)
( RIDDIKULUS! ) : njen največji strah je, da bi ostala sama ali pa umrla.
( EXPECTO PATRONUM! ) : Najhujši spomin je bi dan, ko je oče zvedel, da ga žena vara in jo vrgel na cesto. Komaj 10 letna Alexis se tega odlično spomni. To bi pregnala tako, da bi pomislila na svojega brata-edino osebo ki jo ima dejansko rada.
žival: najverjetneje kača, saj simbolizirala Spolzgad in vse v zvezi z njim, kar Alexis enostavno obožuje in je na svoj dom izredno ponosna.
( MIRROR OF ERISED ) : Na kakršen koli način pomagati svojemu vzorniku Mrlankensteinu.
( KEYWORDS ) : samovšečna, ambiciozna, arogantna, egoistična, sebična, razvajena, direktna, družabna.
( HAIR ) : ima valovite lase, rahlo skodrane, ki ji segajo do sredine hrbta. So blond barve in skoraj vedno jih nosi spuščene, saj meni, da ji tako najbolj pristaja.
( EYES ) : svoje oči obožuje, kakor tudi vse ostalo na sebi, čeprav same po sebi niso nič posebnega. So nekoliko večje, in modre barve.
( DISTINGUISHING FEATURES ) : brazgotina na desnem zapestju, ki jo je dobila, ko je doma sprobavala nekakšen smrtonosni napoj na sosedovem psu in se polila. Sedaj čez brazgotino nosi zmeraj debelo črno zapesnico.
( ATTIRE ) : po navadi so njena oblačila v temnih barvah, predvsem nosi krajše obleke, krila in redko kdaj hlače. In seveda njena velika ljubezen so čevlji na peto.

Prijave za Spolzgad Sfidmd

( PARENTS ) : Allison Hanna Green, 40 let, brezposelna, čistokrvna, z Alexis nimata stikov.
Liam James Green, 45 let, ministrstvu za čaranje-komite za odstranjevanje nevarnih bitij, z Alexis sta v odličnem odnosu, je razvajena očetova deklica.
( OTHERS ) : Taylor Matthew Green, 27 let, ministrstvo za čaranje-komite za odstranjevanje nevarnih bitij, čistokrven, z Alexis sta si zelo blizu in ima izredno zaščitniški odnos do nje.
Amber Christina Green, 25 let, brezposelna, Alexis jo ne prenese, čeprav se Amber zelo trudi, da bi si pridobila njeno naklonjenost.
( HISTORY ) : Alexis se je rodila v premožni čistokrvni aristokratski družini Green. Zaradi slave in premoženja družine ji nikoli ničesar ni primanjkovalo in tako je bila prav ona kot edini ženski otrok najbolj razvajena in zaščitena s strani brata in očeta. Njen oče Liam Green, izvira iz čarovniške družine, katere vsi člani so bili v času šolanja na Bradavičarku v Spolzgadu, tako je bilo tudi za Alexis bolj ali manj pričakovano, da bo tam preživela svoje šolske dni. In čeprav družina navzven deluje, kot bi bilo vse v najboljšem redu, temu ni ravno tako. Namreč Allison je nekaj let po rojstvu Alexis spoznala postavnega Nathaniela, v katerega se je zaljubila in z njih tudi imela afero, ki je trajala dodatno leto. Sprva Liam ni vedel za nič od tega, ko pa mu je nekega dne sodelavec povedal, da je videl njegovo ženo z drugim, jo je takoj zapustil, vrgel na cesto, otroka pa obdržal pri sebi. Alexis, kot sebična očetova deklica ni mogla razumeti maminega dejanja, zato jo je zasovražila in sedaj z njo nima več stikov. Poleg tega ji je bila mama vedno v napoto, saj ni mogla razumeti kako lahko njena hčerka toliko obožuje črno magijo in tistega Marka Neelstina, čeprav je bila tudi sama čistokrvna. Tako se je Alexis le znebila ene ovire več. Kmalu za ločitvijo njunih staršev, pa je Liam v njihovo družinsko vilo pripeljal Amber, mlado rjavolasko staro komaj dvajset let in se z njo poročil. Alexis je že na začetku postala ljubosumna nanjo, saj je bila navajena, da sta očetova ljubezen in denar le njena. In mačehe ne prenese celo sedaj, čeprav se Amber neizmerno trudi, da bi pridobila Alexisino naklonjenost. Tako vsako leto komaj čaka, da se začne šolsko leto in lahko zapusti ogromno vilo v Londonu, ter odide na Bradavičarko. Vsi okoli Alexis so se vedno obnašali njej podrejeno, celo oče in brat sta večkrat popustila v prepirih z njo, zato vedno pričakuje, da se bodo v skladu s tem obnašali tudi vsi okoli nje. In prav zaradi tega nima veliko prijateljev. Tudi za tiste, s katerimi se druži nikakor ne šteje pod prijatelje, saj sama ni nikakor prijateljski tip in svoja čustva potisne čim bolj globoko je možno.
( PETS ) : črna mačka – Hell.
Nazaj na vrh Go down
Albus Dumbledore
Ravnatelj
Ravnatelj
Albus Dumbledore


Število prispevkov : 813
Registration date : 02/08/2007

Prijave za Spolzgad Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prijave za Spolzgad   Prijave za Spolzgad Icon_minitimePet Jul 09 2010, 15:34

Oba dva sta seveda sprejeta na forum, saj sta opisa zelo dobra. Še enkrat uradno dobrodošla, zdaj pa se lahko razpišeta v chatu, saj kot že piše v pravilih se RPG predel odpre šele jutri. Smile
Nazaj na vrh Go down
http://hogwarts.goodbb.net
Arisha Dunggray
Spolzgad
Spolzgad
Arisha Dunggray


Število prispevkov : 149
Age : 31
Registration date : 09/07/2010

Prijave za Spolzgad Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prijave za Spolzgad   Prijave za Spolzgad Icon_minitimePet Jul 09 2010, 17:35

( FULL NAME ) : Arisha Karolina Dunggray
( NICKNAMES ) : Ary
( BLOOD TYPE ) : Čistokrvna
( AGE ) : 15. let, 29.2.
( YEAR ) : 5. letnik
[b]( HOUSE ) :
Spolzgad
( AFFILIATION ) : Je na strani Jedcev smrti in Mrlankensteina
( WAND ) : Palica ima dobrih 25 cm, narejena je iz mecesna. Kot jedro pa so uporabili kri zmaja.

( LIKES ) : Zabave, čistokrvneže, družino, živali, fante, denar, magijo, čarovniške cigarete
Zabave ima rada zato, ker jo zdivjajo in spoznava veliko ljudi, čistokrvneže, ker je prepričana, da si edini zaslužijo živeti, družino, ker ji nudi vse kar kot najstnica potrebuje za preživetje, živali, ker so enostavno prelepe in tukaj ravno ni razlage zakaj. Fantje,...Hm, katera najstnica jih pa ne mara? Denar je sveta vladar in sama ga ima ogromno. Magija, ker je to edina stvar v kateri je dobra in se lahko še izboljša. Cigareti pa jo sproščajo.
( DISLIKES ) : Neumne ljudi ( enostavno se ne želi ukvarjati s njimi, ker te potegnejo na svoj nivo), nevihte in deževje ( ker mora ostati v hiši, saj zunaj potem ni nič za početi), Gryfondomce ( bitka z njimi se bojuje že vrsto let), nečistokrvneže ( omadežujejo ime Čarovnik), nesposobne ljudji ( so le breme ljudstvu)
( STRENGTHS ) : zapeljivost, iznajdljivost, dober spomin, resnica
( WEAKNESSES ) : neučakanost, nepotrpežljivost, prehitro se zaljubi, naivnost
( AMORTENTIA ) : Vonj po gozdnih sadežih, ker jih obožuje, vonj po morju, in moški parfumi jo spravljajo ob pamet.
( RIDDIKULUS! ) : Če bi stala pred omaro bi se bavkar spremenil v porcelanaste punčke. Enostavno srhljive so.
( EXPECTO PATRONUM! ) : Najhujši spomin je bil, ko je mislila, da bo izgubila svojega mlajšega bratca, zaradi trapastega bunkeljna, ki še sedaj ne ve kako je dobil tisto njihovo vozniško dovoljenje za vožnjo s štirikolesnimi predmeti, ki jim pravimo avtomobili.
Dober spomin, ki bi jo obranil je tisti njen prvi poljub, ki se ga še tako rada spomne. Njen varuh bi verjetno prevzev obliko volka, saj je volk simbol njene družine.
( MIRROR OF ERISED ) : Pridružiti Jedcem smrti.
( KEYWORDS ) : Pametna, samozavestna, humoristična, zapeljivka, ošabna.

( HAIR ) : Dolgi rjavi lasje, ki si jih že vrsto let barva na blond. Večinoma so ravni in so spuščeni, ter ji segajo čez ramena, a včasih si vzame čas in si jih skodra ter si pripne kakšno črno vrtnico. Vedno dišijo po češnji in so svileno gladki.
( EYES ) : Oče so okrogle in so sivkasto modre. Ary jih naravnost obožuje saj izražajo toplino, ljubezen in zaupanje in s tem marsikaterga sovražnika omami.
( DISTINGUISHING FEATURES ) : Tatto volka na lopatici. Kot sem že omenila, znamenje družine.
( ATTIRE ) : Oblači se elegantno. Ary obožuje obleke in jo največrat vidimo v oblekah ali krilu. Občasno tudi v kavbojkah. Vedno pa ima obute čevlje s vrtoglavo visoko peto.

Prijave za Spolzgad Lil-j-picture


( PARENTS ) : Mati - Rebbeca Dunggray. 43 let Poljkinja in oče Amadej Dunggraj 44 let, Grk. Oba delata na ministrstvu za čaranje in oba sta čistokrvna. S Ary pa se odlično razumeta, saj jo razumeta kot najstnico in njene potrebe.
( OTHERS ) : Brat Nicola, 10 let, čiskorvnež.
( HISTORY ) : Ary se je rodila na otoku Krete, kjer so živeli nekaj časa, a sedaj živijo na Poljskem. Rodila se je sončnega, dne in nebo je bilo brez oblaka. Mati jo je rodila na najlepši plaži. Lahko bi temu rekli, da je bilo romantično, če odštejemo krike, kletvice, kri,...
Odraščala je z očetom in materjo ter babico, ki je kmalu ob rojstvu bratca umrla. Bila je kot vsako normalno dekle, le da je imela neke moči. starši so jo učili, da je črna magija tista pravilna, da so jedci smrti in vsi na tej strani tisti, katerim mora verjeti. Dovolili so da si je sama izbirala prijatelje pa naj so bili čistokrvneži ali bunkeljni in s leti, ko je odraščala je ugotovila, da so čistokrvni čarovniki tisti njeni prijatelji. Večjih grdih spominov na otroštvo ni imela, saj je kot otrok bogatašev dobila vse kar si je zaželela, kar si je njeno srce poželelo, pa da je šlo za kos čokolade ali kakšno živo bitje.
Največji šok, ki pa ga je doživela je bil, ko je nek bunkelj povozil njenega bratca, ki je stekel po žogo na cesto. Stara je bila deset let. Pa ne govorimo o tem, da ga je le zbil. O ne,ne. Povozil ga je kot neko mrhovino na cesti. Bilo je ogromno krvi, imel je polomljene vse kosti, a bil je živ. Ni čutil ničesar, a bil je živ. Hitro, kakor je bilo možno so ga odpeljali na najbližjo čarovniško bolnico, kjer so mu lahko pomagali. Medtem ko so se vozili ji je bratec Nicola počasi umiral, a na srečo so prispeli pravočasno in magija mu je rešila življenje.
Tistega dne je Ary preklela bunkelnja in se odločila, da od tega trenutka ne bo imela opravka s nobenim od njihove vrste in nekega dne se bo maščevala temu moškemu, ki je skoraj vzel življenje njenemu bratcu.
Pri enajstih pa je dobila vabilo na Bradavičarko in hej, sedaj je tu in doživlja najstniško življenje s prijatelji in sovražniki.

( PETS ) : Podgana Fergus.
Nazaj na vrh Go down
Albus Dumbledore
Ravnatelj
Ravnatelj
Albus Dumbledore


Število prispevkov : 813
Registration date : 02/08/2007

Prijave za Spolzgad Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prijave za Spolzgad   Prijave za Spolzgad Icon_minitimePet Jul 09 2010, 17:42

Kar dober opis, čeprav bi lahko nekoliko na širše opisala moči in šibkosti lika, ne da si jih le naštela. Ampak si se zato izkazala pri drugih točkah in si tako seveda sprejeta. Dobrodošla!

EDIT: Da ne pozabim, dodaj si letnik v svoj podpis in malo bolj jasno napiši glede pripadnosti - v tistem času jedcev uradno še ni bilo, tako da lahko napišeš, da se bolj nagibaš k mračnim silam, ki se vse bolj krepijo.
Nazaj na vrh Go down
http://hogwarts.goodbb.net
Katherine Black
Spolzgad
Spolzgad
Katherine Black


Število prispevkov : 33
Registration date : 09/07/2010

Prijave za Spolzgad Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prijave za Spolzgad   Prijave za Spolzgad Icon_minitimePet Jul 09 2010, 20:31

( FULL NAME ) : Katherine Fortuna Black
( NICKNAMES ) : Kath. Blackie.
( BLOOD TYPE ) : čistokrvno poreklo seveda
( AGE ) : 16 let. 25.maj
( YEAR ) : 6.letnik
( HOUSE ) : Spolzgad
( AFFILIATION ) : Glede na poreklo moje družine, bi lahko že sami sklepali, da se ne družim z osebki bunkeljskega rodu in tako tudi bolj stremim k idejam, ki so povezane z njihovo odstranitvijo iz čarovniškega sveta.
( WAND ) : 31 centimetrov, glog, dlaka samoroga

( LIKES ) : Čarovnijo in čudovit svet v katerem le to poznajo in z njo živijo. Spoštujem in občudujem vse kar je čarobnega. Ne znam si predstavljati sveta brez nje in si ga tudi nočem. Čistokrvneže in tiste, ki stremijo k temu, da bi čarovniški svet očistili nečiste krvi naravnost ljubim. Mešanje bunkeljskega sveta s čudovitim svetom čarovnije se mi zdi nedopustno in prepričana sem, da se bom v prihodnosti borila proti temu. Obožujem cigarete, cigare, dim in tudi ogenj, ter vsem kaj je z njim še lahko povezano. Uživam v toploti, še bolj uživam ko se mi prijeten topel dim širi po pljučih. Še zadnja stvar v kateri uživam in je vredna omembe je trpljenje drugih in moja premoč nad njimi. Vem, da je to nekaj strašnega, a videti človeka v mukah, človeka ki si zasluži seveda.. no ne morem si pomagati,a v tem naravnost uživam.

( DISLIKES ) : Ne maram, pravzaprav sovražim mešance in bunkelnje.. pojasnilo verjetno ni potrebno. Poleg njih ne prenesem še pripadnikov drugih domov, kajti nihče ne razume magije tako dobro kot Spolzgradovec in nihče je tudi ne zna, niti ne zmore tako dobro uporabiti. Priliznjenci, ljudje, ki bi naredili vse za dobro ime (čeprav ga nimajo) in njim podobni mi pošteno kvarijo sliko mojega popolnega sveta, zato bi jih z veseljem iztrebila. Še posebej pa mi gredo na živce majhne puhaste živali, kot so mačke, sove ali še huje zajčki. Pfej.

( STRENGTHS ) : Nikjer pod soncem ne boste našli človeka, ki bi znal tako dobro ponarediti nasmešek, vedno se vam bo zdel iskren, a takšnega boste v resnici le redko doživeli. Ponašam se še s talentom za prikrivanje, morda celo za laganje, ki me vsakodnevno spremlja na moji poti in verjemite mi ni osebe, ki ji ne bi lagala. Iskrenost me malce odbija. Seveda se lahko pohvalim tudi s čudovitim izgledom, in ne ne pretiravam, znam biti zapeljiva, malce pa sem zapeljiva tudi kar tako po naravi. Cinizem in sarkazem pa sta moji stalni spremljevalki, želite še več?

( WEAKNESSES ) : Vsekakor nisem šibek človek, pa tudi popolna ne morem biti, kajne? Vem da se sliši čudno, a včasih znam biti precej nepotrpežljiva, včasih celo prehitro vzkipim, ko mi kakšen urok ne uspeva po želji. Nasilna sem in to priznam, pa ne vzeti tega preveč nedolžno, lahko postanem zelo zelo nasilna, če si to zares zaslužite. Poleg tega sem perfekcionistka, žene se prek vseh meja in znam biti strašno razočarana nad samo seboj, ker pa se na nikogar ne navežem je to še toliko večje breme, saj nimam pravih prijateljev s katerimi bi se lahko pogovorila in si včasih olajšala dušo.

( AMORTENTIA ) : Vonj po dimu me pomiri, hkrati pa mi da tudi nekakšen adrenalinski pik. Tako ni čudno, da sem včasih kar malo piromanska. Čisto drugačen močan orientalski vonj, ki ga ima moj parfum me zbudi in mi vedno povrne svežino, ter energijo. Najraje od vseh pa imam vonj po moških, tisti močan vonj po vodici za britje ali gelu za tuširanje. Vseeno, samo da diši po moško.
( RIDDIKULUS! ) : Bojim se tistih, ki nam izsesajo dušo, ker vem da bi me poljubili takoj če bi se znašli v moji bližini. Kajti v meni je preveč slabega in zaslužila bi si kazen, to vem. Zato se jih bojim, morakvarjev namreč.

( EXPECTO PATRONUM! ) : Bližino morakvarja sem doživela le enkrat, a bilo je dovolj hudo, da se jih sedaj na smrt bojim. Praznina, ki sem jo začutila je več kot samo bolela, in solze takrat niti niso zmogle teči, kajti spomnila sem se dneva ko so mi odpeljali starša. Čeprav sta si bojda zaslužila, ker sta pobijala ničvredne bunkelnje, sta bila moja družina. Pogrešam ju in čeprav me babica dobro vzgaja in mi nudi vse in še več je vedno huje. Ko so mi morakvarji priklicali ta spomin se je vse v meni zrušilo in že zgodaj sem se dolgo učila priklicati varuha. Kajti tuj varuh me ne more dovolj dobro zaščititi, da bi lahko obiskovala starša. Moj varuh je prekrasen, velik in močan medved. To pa zato, ker imamo črnega medveda na družinskem grbu. Najlažje ga prikličem ob spominu na svoj prvi dan na bradavičarki, tukaj sem namreč res srečna.

( MIRROR OF ERISED ) : Biti ena tistih, ki jim Mojster zaupa in osvojiti čim več temne magije.

( KEYWORDS ) : Samozavestna, Skrivnostna, Privlačna, Pametna, Nadarjena, Čistokrvna.

( HAIR ) : V družini imamo čudovite temne lase, ki se lepo skladajo z našim priimkom. Tudi sama nisem izjema in se lahko pohvalim z dolgimi črnimi kodri, ki mi segajo daleč do konca slokega hrbta. Najraje jih nosi spuščene ali spletene v dolgo kito na desni strani.

( EYES ) : Obdarjena sem bila z dvema velikima zelenima draguljema, obdanima z gostimi črnimi trepalnicami in nanju sem več kot ponosna. Ko se vznemirim včasih malce potemnijo, kot bi se vanje naselila neka senca. Tudi take so mi všeč.

( DISTINGUISHING FEATURES ) : Že zelo zgodaj so mi na ramo vtetovirali kačo, kajti s temi živalmi sem se že od malega rada igrala. Hkrati pa so s tem hoteli označiti moje bivanje v Spolzgadu. Na gležnju pa imam lepo majceno opeklino, ki sem jo povzročila sama, kajti ogenj obožujem in to sem morala označiti tudi na sebi.

( ATTIRE ) : Po navadi šolsko uniformno seveda, ki jo popestrim s kakšnim lepim dragocenim nakitom. Kadar pa nisem v uniformi si rada nadenem ozka kratka krilca ali obleke, ki laskajo moji postavi. Brez petk me seveda le redko opazite.

Prijave za Spolzgad Pic

( PARENTS ) : Oče Maxim Black, čista kri poreklo rodbina Black, 40 let, trenutno v ječi. Mati Rosalie Fortuna Blac k, čista kri poreklo rodbina Resse, 36 let, trenutno v ječi. S starši se zelodobro razumem in res si želim ,da bi se lahko večkrat videli.
( OTHERS ) : Babica Olipme Diane Black, čista kri poreklo rodbina Black, 61 let. Babica je prevzela skrb zame, ko so odpeljali moja starša.

( HISTORY ) : Rodbina Black se je razveselila še enega čudovitega čistokrvnega otročika. Prva punčka po dolgem času. Nekatere je skrbelo če se bo dobro poročila ali bo še ena tistih, ki so izdali družino in odšli s mešanci. A čim sem malce zrasla so v meni opazili gorečo željo po temni magiji in si odkrito oddahnili. Moje življenje je bilo do osmega leta popolno. Bila sem srečna mala čarovnica, ki so jo vzgajali v večnem preziranju tistih ki niso bili čiste krvi in to mi je bilo všeč. Še vedno mi je. Nato so mi pred očmi odpeljali starša in me želeli dodeliti neki mešani družini, češ da naj bi tam bolje odraščala. Ničesar niso vedeli o tem kar ej dobro zame in to jim je glasno in jasno povedala tudi moja babica. Pri njej živim že vse od svojega osmega leta in starše vidim le redko, vsekakor redkeje kot bi si želela. Babico imam rada, a to ni tisto kar bi si želela, nikoli ne bo isto, to se vedela že takrat. Bradavičarka mi je ponudila nov dom, dom, ki ga nisem pri babici nikoli zares imela in seveda sem ga z odprtimi rokami sprejela. Končno čutim da nekam pripadam, da bom tu izpolnila vse svoje želje po znanju, po odkrivanju čudovitega sveta magije. Zadnja leta sem spet srečna in čeprav pogrešam starša, sem nekaj nadomestnega našla tu med profesorji in sošolci. Svojo novo družino.

( PETS ) : Krastača Morte, kar pomeni smrt v italijanščini.


Nazadnje urejal/a Katherine Black Sob Jul 10 2010, 09:09; skupaj popravljeno 3 krat
Nazaj na vrh Go down
Julia Waldor
Gryfondom
Gryfondom
Julia Waldor


Število prispevkov : 334
Registration date : 07/07/2010

Prijave za Spolzgad Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prijave za Spolzgad   Prijave za Spolzgad Icon_minitimePet Jul 09 2010, 20:40

Zelo dober in obširen opis, dobrodošla na forumu. Samo prosila bi te, da pri točki AFFILIATION stavek spremeniš v pogojnik - ker Jedrci smrti v času dogajanja na tem forumu še niso splošno znano dejstvo in je tista točka tam samo zato, da nam približa karakter tvojega lika. Drugače pa vsekakor upam, da se boš med nami zabavala - in samo da te opomnim, v podpisu moraš imeti letnik svojega lika.^^ Razz
Nazaj na vrh Go down
Lana James
Spolzgad
Spolzgad
Lana James


Število prispevkov : 24
Registration date : 10/07/2010

Prijave za Spolzgad Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prijave za Spolzgad   Prijave za Spolzgad Icon_minitimeNed Jul 11 2010, 11:25

( FULL NAME ) : Lana Bellene James
( NICKNAMES ) : Lyn, Belly, Bell, Bella
( BLOOD TYPE ) : Čistokrvna saj sem tako videti kajne?
( AGE ) : 16, 15.9
( YEAR ) : 6. letnik
( HOUSE ) : Spolzgad
( AFFILIATION ) : No temnejša stran me bolj privlači.
( WAND ) : Lesena palica, ki ima na konici rubin in v jedru krempelj zlatega zmaja.

( LIKES ) : Obožujem nočne sprehode, saj se na njih zabavam in spoznam kakšnega prišleka. No to ni edina stvar. Tega pa ne boste izvedeli. Rada gledam, ko kdo trpi in se zraven smejem. Privlači me čarovniški svet, saj skriva toliko skrivnosti. Rada se zabavam, saj nisem osamljeni tip človeka. Med moje razvade spadajo kava in cigarete. Kava zato, ker je edina pijača, ki je dovoljena v šoli. Cigarete pa zato, da se pomirim, ko sem razburjena. Kar se zgodi velikokrat. Privlači me narava, saj se rada sprehajam in jo raziskujem. Rada imam živali, saj so zame edine prave prijateljice in le one me razumejo. Od nekdaj sem bila umetna duša, zato rada slikam, rišem, kiparim in delam vse, kar je povezano z umetnostjo. Rada imam fante in biti svobodna. Sem zasvojena z modo in jo preprosto obožujem. Nikjer me ne vidite neurejene. Rada poskušam nove stvari in rada potujem.

( DISLIKES ) : Ne maram tistih bunkeljskih deklet, ki na televiziji stradajo. Sovražim razvajenke in mamine punčke. Kot sem prej omenila rada sem svobodna. Nisem tak človek, ki bi se zgodaj zbujal. Zato raje zamudim cel dan pouka, kot, da ne dobim svojega lepotnega spanca. Vsi ljudje pravijo, da sem samovšečna in to sovražim. Sovražim, ko se kdo komu prilizuje, čeprav to počnem tudi sama, a se opravičujem. Ne maram naslija saj se je to v moji družini zelo dogajalo. Ne maram deževnih dni, saj nimam ničesar za početi. Tisti, ki se mi upa ukazovati, bo videl. In to mi ni po volji. Imam težave z avtoriteto, saj niti strašev nisem poslušala.

( STRENGTHS ) :
-samozavestna
-dajem vtis nekoga, ki nisem
-odlična igralka
-vztrajna

( WEAKNESSES ) :
-zaprta oseba
-zamerljiva
-maščevalna
-fantje

( AMORTENTIA ) :
-vonj po svobodi
-vonj po moških
-vonj po morju

( RIDDIKULUS! ) : Če bi stala pred omaro in bi si morala zamisliti nekaj, kar bi me vrglo iz tira bi bili to vampirji, saj se jih bojim. Če bi imela možnost bi jih spremenila v mojo babico.

( EXPECTO PATRONUM! ) : Že sem se srečala z morakvarja. Ko smo z babico odšli k staršem v Azkaban so morakvarji vedno hodili mimo in jaz sem se zaletela v enega. Prestrašila sem se tistega groznega obraza, vendar sem kljub strahu pričarala varuha, ki je bil rakun. Mokvarvar me je pustil na miru. ko smo prišli domov sem si pridsegla, da nikoli ne stopim v tisti grozni kraj.

( MIRROR OF ERISED ) : Da končam Bradavičarko in postanem najboljša čarovnica tod okrog.

( KEYWORDS ) : Samozavestna, Skrivnostna, Vzvišena, Zgovorna, Prijazna, ko ji ustreza.

( HAIR ) : Njeni lasje so velikokrat črne barve in le redko se zgodi, da so rjavi. Imam bolj zavite lase, ki se mi vijejo do sredine hrbta. Na svoje lase sem ponosna in pogosto skrbim zanje. So zelo gladki. Včasih si jih probam skodrati, a večinoma mi poskus ne uspe.

( EYES ) : Z svojimi očmi zapeljem vsakogar. Kot na lase sem ponosna tudi na svoje oči. Velikokrat se v njih zrcali moj odsev in skrivnost.

( DISTINGUISHING FEATURES ) : Za levim ušesom imam majhno brazgotino, ki izgleda, kot tatto. To brazgotino sem dobila, ko me je pičila kača, ko sem padla, a je malo zgrešila in mi pustila brazgotino. Sicer je pokrita z lasmi.

( ATTIRE ) : Kot sem že prej omenila obožujem modo, zato ne maram tistih neumnih dolgih plaščov in uniforme. Zato oblačim samo plašč, uniforme pa ne. Po pouku sem bolj sproščena in se oblačim v navadna bunkeljska oblačila.

Prijave za Spolzgad Emma_roberts_neutrogena

( PARENTS ) : Lara Layne, 38, novinarka pri preroških novicah, čistokrvna, v zaporu.
Charles James, 41, novinar pri Preroških novicah, čistokrven, v zaporu.

( OTHERS ) : Ellen James, 60, domačinja, čistokrvna, babica-skrbi za mene

( HISTORY ) : Nekega jesenskega jutra je na svet prijokala punčka. Vsi v družini so se je prijetno razveselili. Bila je edinka, zato je dobila vse, kar je želela. Če pa česa ni mogla dobiti je uporabila tisti obraz, ki ji je prinašal zadovoljstvo in nagrade. Čez nekaj časa se je nalezla zlobe od svojih staršev. Starši so jo naučili, naj prezira bunkelje. Od takrat je veliko ljudi opraskal majhen otrok. Nikoli niso ugotovili, da je vse to zakrivila ona. Nekega dne so njeni starši ubili bunkeljna in bili so odpeljani v Azkaban. Zaradi tega ni bila žalostna. Hoteli so jo dati k mešancem, a se je od nekod pojavila njena babica in jo posvojila. Od svojega 10 leta živi pri babici. Pri enajstih letih je dobila pismo. In zdaj je tukaj že 6 leto.

( PETS ) : Mačka Bey


[Saj se bom izkazala pri pisanju.]
Nazaj na vrh Go down
Amon Amarth
Spolzgad
Spolzgad
Amon Amarth


Število prispevkov : 462
Age : 28
Location : Turn around.*
Registration date : 07/07/2010

Prijave za Spolzgad Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prijave za Spolzgad   Prijave za Spolzgad Icon_minitimeNed Jul 11 2010, 11:33

mm. Upam da se bos res Wink

Usm vm mal vejice falijo, opazam, tk da upam, da se boste popravli..

Mal me cudi, da si menjavala med tretjo in prvo osebo. Zgodovina je v tretji osebi spisana, tko da popravi Wink

Drgac pa se tm pr keywords jih more bit 5, ne sedem...

Ampak je zanimiv opis Smile tko da dobrodosla in kr zacni s pisanjem Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://elementalis.darkbb.com
Julia Waldor
Gryfondom
Gryfondom
Julia Waldor


Število prispevkov : 334
Registration date : 07/07/2010

Prijave za Spolzgad Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prijave za Spolzgad   Prijave za Spolzgad Icon_minitimeNed Jul 11 2010, 11:35

Precej zanimiv opis, jaz imam pa eno pripombo - oči ima kot vampir? Vsekakor se vampirji v čarovniškem svetu precej razlikujejo od Twilight-tipa vampirjev in ker nekako dvomim, da ima tvoj lik rdeče oči, prosim da to spremeniš. Sicer pa si sprejeta; upam, da se boš zabavala med nami.^^
Nazaj na vrh Go down
Adriana Rowle
Spolzgad
Spolzgad
Adriana Rowle


Število prispevkov : 8
Registration date : 11/07/2010

Prijave za Spolzgad Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prijave za Spolzgad   Prijave za Spolzgad Icon_minitimeNed Jul 11 2010, 12:05

( FULL NAME ) : "Adriana Nicole Rowle"
( NICKNAMES ) : "Najraje vidim, da me ljudje pokličejo po celem imenu, ker se tako bolj sliši njihovo spoštovanje. Drugače pa me prijatelji lahko kličejo tudi Aid, kar me ne moti. Nikakor pa ne prenesem vzdevka Addie, ki pa ga ljudje tako ali tako uporabljajo samo, ko me želijo spraviti ob živce. Za njih se to nikoli ne konča dobro. "
( BLOOD TYPE ) : "Kako zelo si želim, da bi vam lahko rekla, da sem čiste krvi. Ampak ne, na žalost sem mešanka. Pa ne drznite si tega govoriti naokoli, ker vas bom preklela brez oklevanja. "
( AGE ) : "16 let, 12. 2."
( YEAR ) :"6. letnik "
( HOUSE ) : "Spolzgad in na to sem prekleto ponosna."
( AFFILIATION ) : "Bila bi na strani, ki bi mi v tistem trenutku najbolj koristila, ker sem skrajno preračunljiva in mislim predvsem na lastno korist. Verjetno pa bi bila vsaj na začetku bolj na strani temne magije."
( WAND ) : "30 cm, javor, repna dlaka hipogrifa."

( LIKES ) : "Oblast - preprosto se počutim mogočno, če lahko nekomu ukazujem. Kot, da mi le ti ležijo pod nogami... res krasen občutek, vam povem. Potem obožujem nevihte, čeprav vam pri tem bolj težko razložim zakaj. Vendar pa je to popolno okolje zame. Bliskanje in grmenje je tako mogočno, da moraš samo stati in očarano opazovati naravo. Takrat me ponavadi najdete visoko na kakem stolpu Bradavičarke, kjer uživam nad veličastnim prizorom. Rada imam napoje, prav gotovo so eni izmed mojih najljubših predmetov, če že ne kar najljubši. Z napoji lahko dosežeš karkoli in to veliko bolj neopazno kot z uroki. Pa tudi zelo dobra sem v njih. Potem tudi letenje, ker ga res ni boljšega občutka kot poleteti z metlo po širnem nebu. Nočni sprehodi imajo prav tako svoj čar in velikokrat se pozno ponoči odpravim na kak prepovedan kraj. Občutek adrenalina je nekaj najboljšega na tem svetu in prav tako si z veseljem prižgem cigareto. "

( DISLIKES ) : "Ne maram mnogo stvari kot prvo pa bi prav gotovo najraje omenila enega izmed mojih vzdevkov – Addie. Tako naj bi me klicala moja prava mama, ki se je skrajno sramujem in nekako je ta vzdevek prišel v javnost. Najbrž so opazili kako odreagiram, ko ga kdo izreče. Kakorkoli že sedaj me stem vedno z lahkoto spravijo ob živce. Ampak njihovo veselje ne traja dolgo, ker poznam veliko nevarnih urokov. Ne maram romantičnih ljudi, ki kar naprej blebetajo o nekih ljubezenskih zadevah. Mislim, halo? Preprosto so neumni. Kaj še... cucke, naravnost sovražim tiste male stvarce, ki se slinijo vse povprek. Nič nimam proti kakim velikim, močnim psom, male cucke pa sovražim. Za konec pa še vse pripadnike drugih domov, ki mislijo da so boljši od našega. Ker je to popolnoma nemogoče. Spolzgad je edini pravi dom in vsi ostali so samo v sramoto šoli."

( STRENGTHS ) : "Sem zelo samozavestna, kar mi vedno prav pride. Morda mislite, da je bolje, če si skromen pa temu ni tako. Za vraga skromnost je sila precenjena vrednota. Samozavest pa ti pomaga pri večih stvareh. Povezana je tudi z mojo naslednjo mojo in sicer z zapeljevanjem. V tem me nihče ne prekaša, ker se jaz ne pustim zavesti z raznimi romantičnimi gestami, ki te ne pripeljejo nikamor. Sem tudi zelo iznajdljiva ter spretna, kar mi je že zelo velikokrat pomagalo. Tudi v tako slabih situacijah zaradi tega najdem neko rešitev. Zato se me ljudje tudi radi držijo, ker vejo da jih bom nekako spravila iz česarkoli."                                          
( WEAKNESSES ) :"Ne rada govorim o svojih slabosti... če pa že prosiš. Sem zelo vzkipljiva in včasih tudi zaradi tega nekoliko nepremišljena. Ko mi kri stopi v glavo.. takrat me ne morete ustaviti in hitro naredim kako bedarijo. Na srečo se potem ponavadi tudi izvlečem brez kake hujše kazni, pa kljub temu se bi morala malo obrzdati. Sem tudi zelo hitro užaljena in takrat ni dobro biti v moji bližini, ker se spravim na prvega, ki mi pride blizu. Poleg tega pa sem baje tudi egoistična in hladna, čeprav se meni to sploh ne zdi res. Ljudje me pač ne razumejo to je vse."

( AMORTENTIA ) : "Vonj po jabolčni piti, ker je na svetu ni boljše sladice. Potem vonj po dežju oz. preprosto vonj narave tik po nevihti in pa kaj drugega kot cigaretni dim.

( RIDDIKULUS! ) : Moj največji strah je, da bi ljudje ugotovili, da sem pravzaprav mešanka, ne pa čiste krvi kot govorim naokoli. Tako bi namreč izgubila veliko strahospoštovanja, ki ga imajo sedaj ostali do mene."

( EXPECTO PATRONUM! ) : "Morakvarje sem enkrat celo že srečala in povem vam, da je bilo to prvič, da sem se zares prestrašila. V spomin so mi priklicali spomin, ko mi je oče povedal, da je bila moja mama pravzaprav samo navaden bunkelj, kar me je res prizadelo. Bilo je grozno, ko sem morala to podoživeti in pregnala sem ga lahko samo s spominom na mojo oblast, ki jo imam tukaj na Bradavičarki. Moj varuh pa ima obliko volka, zakaj pa tudi sama ne vem."

( MIRROR OF ERISED ) : "Moja želja je, da se čim bolje izurim v magiji, postati čim močenjša in nekoč pristati na zelo vplivnem položaju."

( KEYWORDS ) : Samozavestna, preračunljiva, sarkastična, zapeljiva, odločna.

( HAIR ) : "Imam dolge, rjave lase, ki jih ponavadi nosim kar lepo spuščene. Včasih si jih tudi spnem, kar pa se ne zgodi pogosto. Zaradi mojega rednega česanja in dobre nega, se lasje ponavadi tudi nežno svetlikajo, na kar sem seveda zelo ponosna."

( EYES ) : "Imam velike sivo modre oči, ki so nekoliko skrivnostne in sem zato tudi glede njih zelo zadovoljna. Zelo težko pa mi iz oči prebereš kakršnakoli počutja, ker znam le ta dobro skrivati."

( DISTINGUISHING FEATURES ) : "Imam kar nekaj brazgotin, ki sem jih dobila v raznih spopadih, ki se jim nikoli nisem izogibala."

( ATTIRE ) : "V šoli moram biti tako ali tako kar naprej v uniformi in to mi je čisto všeč, ker s ponosom pokažem, da sem v Spolzgadu. Tudi drugače se najraje oblečem v smaragdno zeleni barvi, pa tudi veliko črne boste našli v moji omari. Ne bi mogla reči, da se oblačim po zadnji modi, vseeno pa ponavadi vse skupaj sploh ne izpade slabo."
Prijave za Spolzgad Coco_rocha

( PARENTS ) : "Moj oče je Jonathan Clark Rowle (41 let) ( in dela na ministrstvu za čaranje, na sekretariatu za notranje zadeve, moja prava mama pa je umrla, ko sem bila še dojenček in niti sama ne vem prav dobro kako, pa me tudi ne briga. Bila je le bunkelj, kot sem kasneje izvedela in zato nimam niti želje, da bi izvedela kaj se je z njo pravzaprav zgodilo. Ne vem čisto nič o njej in to mi je tudi čisto prav. Moj oče pa je čistokrven čarovnik in ga zato veliko bolj spoštujem. Čeprav sem skrajno jezna, da se je zapletel z mamo."

( OTHERS ) : "Ieva Melanie Rowle (38 let) pa je moja mačeha. Z njo se je oče poročil pri mojem prvem letu in se zelo dobro razumeva. Je čistokrvna in to mi je zelo pomembno. V lasti ima verigo trgovin s čarovniškimi plašči."

( HISTORY ) : "Ne vem kaj dosti o tem kako sta se moja starša pravzaprav spoznala. Oče o tem ne rad govori in jaz nimam neke posebne želje, da bi vse skupaj izvedela. Na začetku bi vam rada povedala, da sem dolga leta verjela, da sem čistokrvna čarovnica, ker je bila zame moja mama Ieva. Šele nekje pri dvanajstih mi je oče povedal, da je moja rojstna mati pravzaprav umrla in, da je bila navaden bunkelj. Takrat sem mislila, da se mi je cel svet kar sesul. Morda se vam to zdi pretirano ampak zame je tip krvi zelo pomemben. V šoli sem vedno poniževala vse tiste, ki so imeli nečisto kri in tako jim tudi nikoli nisem priznala svoje skrivnosti. Ne vem kako je oče to dopustil, ker sicer sam prihaja iz vrste čistokrvnih čarovnic in čarovnikov ter se zelo sramuje njegove napake v mladosti. Kljub temu pa je tudi sam vse skupaj raje pometel pod preprogo in dal vsem vedeti, da je Ieva moja prava mati. Tudi meni je bilo tako ljubše. Oba sta imela veliko denarja in tako smo že od nekdaj lagodno živeli v veliki graščini. Oba sta bila bolj zagrižena za temno magijo in sta mi le to tudi vbijala v glavo. Že od nekdaj sta mi nudila vse kar sem si zaželela in tako sem postala kar nekoliko razvajena. Pa ne mislite, da se tega sramujem. Prej nasprotno! Ponosna sem, da lahko odobim praktično vse kar si zaželim. Oče me je vedno učil, da moram na ljudeh pustiti vtis, da me morajo vedno spoštovati in se jim nikoli ne smem pustiti. Tako sem bila že od nekdaj mojstrica v raznih besednih dvobojih in pa tudi tistih s palico v roki. Starša sta me torej vzgajala tako, da sem zrasla v zelo pametno dekle. Znala sem se obnašati primerno vsaki situaciji in le malo kaj me je prestrašilo. Oba sta tudi bila v Spolzgadu zato ni bilo presenečenja, ko sem tam pristala tudi sama. Temna magija je v naši družini že od nekdaj vse očarala, ker je toliko bolj skrivnostna in zanimiva. Na Bradavičarki sem si hitro pridobila prijatelje ali pa vsaj občudovalce in tukaj se zares dobro počutim."

( PETS ) : "Imam mačko Bellono, ki je ime dobila po rimski boginji vojne."


Nazadnje urejal/a Adriana Rowle Ned Jul 11 2010, 12:44; skupaj popravljeno 5 krat
Nazaj na vrh Go down
Amon Amarth
Spolzgad
Spolzgad
Amon Amarth


Število prispevkov : 462
Age : 28
Location : Turn around.*
Registration date : 07/07/2010

Prijave za Spolzgad Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prijave za Spolzgad   Prijave za Spolzgad Icon_minitimeNed Jul 11 2010, 12:21

zelo dober opis *loves the right placed commas* <3
Ok, res dober opis. Sam ene dve stvarce:

-PET keywordov
-1 domaca zival Wink

Drgac pa sprejeta in kr zacni pisatt^^
Nazaj na vrh Go down
http://elementalis.darkbb.com
Albus Dumbledore
Ravnatelj
Ravnatelj
Albus Dumbledore


Število prispevkov : 813
Registration date : 02/08/2007

Prijave za Spolzgad Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prijave za Spolzgad   Prijave za Spolzgad Icon_minitimeNed Jul 11 2010, 13:05

Zaenkrat se Spolzgad zapira za nove prijave. Ostali trije domovi so še precej prazni in dokler se ne bodo bolj zapolnili, bo ta dom ostal zaprt.
Nazaj na vrh Go down
http://hogwarts.goodbb.net
Niccolette Parkinson
Spolzgad
Spolzgad
Niccolette Parkinson


Število prispevkov : 622
Age : 29
Location : California
Registration date : 02/09/2007

Prijave za Spolzgad Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prijave za Spolzgad   Prijave za Spolzgad Icon_minitimeTor Jul 13 2010, 21:02

FULL NAME :
Niccolette Yasmin Parkinson
NICKNAMES :
Nicc, Niccole,….
BLOOD TYPE :
Popolnoma čistokrvna
AGE :
16 let, 27. januar
YEAR :
6. letnik
HOUSE :
Spolzgad.
AFFILIATION :
je zagotovo ena tistih, ki bi se prvi pridružili Jedcem smrti. Kruta, pametna ter naduta Nicc je ena od snobovskih čistokrvnic, ki se svojega statusa še predobro zaveda.
WAND:
29 centimetrov, ebenovina, vylin las

LIKES :
Nore zabave z obilico alkohola; saj je venda šestnajstletnica! Kdo pri teh letih pa tega ne mara? Dominantnost; ker je preprosto voditeljski tip človeka, ter ker se ji večina ljudi zdi zabitih in potrebnih usmerjanja. Črna magija; ker preprosto uživa pri izvajanju ali učenju novih urokov, še posebej prepovedanih. Draga oblačila znanih oblikovalcev; ker si jih lahko privošči in je to le še ena reč, ki jo loči brezkrvne golazni. Noč; ker obožuje sprehode v temi, ko je nihče ne vidi in lahko počne karkoli hoče. Čevlji z visoko peto; ker dajo njenim nogam še bolj ubijalski videz. Napoji; kateri Spolzgadovec jih pa ne mara? Vedeževanje; ker ji je profesorica prejšnje leto razkrila, da so njeni nenadni prebliski ter sanje pravzaprav videnja. Magične živali; preprosto obožuje jih in živali ponavadi obožujejo njo. Strast; hm, trikrat premisli. Manipulacijo z ljudmi; ker jo obhaja čuden občutek zadovoljstva, ko vidi ljudi, ki kot lutke sledijo njenim ukazom.
DISLIKES:
Brezkrvneži; menim, da pojasnilo ni potrebno. Gryfondomovci in Phipuffovci; ker so to pač oni in ker le z redkokaterim prideš do točke, ko je pogovor na višji ravni. Hihitanje; ob tem se ji naježijo vsi lasje. A se ljudje ne morejo preprosto normalno smejati? Naivnost; ker neumne ljudi pripelje do zaslepljenih trenutkov sreče, ki se zlomijo kot košček stekla. In potem ostanejo le še solze. Neizkušenost; ker je njeno nasprotje veliko bolj zanimivo.
STRENGTHS:
Je močno in neodvisno dekle, ki ne naseda še tako spretnim lažem. Ima resnično močno intuicijo, ki jo zna uporabljati na različne načine. Spreten in oster jezik, ki ga rada uporablja v vseh okoliščinah. Manipulacija, laganje in sarkastičnost. Dejstvo, da ima vedeževalsko moč. In še nekaj govoric, ki niso primerne za javne objave. A definitivno držijo.
WEAKNESSES:
Trma in dolg jezik, ki jo še prevečkrat spravita v težave. Ponos. Nepotrpežljivost. Občasna neprilagodljivost. Uporništvo. Tu in tam samotarstvo. In strah pred višino, ki jo doleti povsod, razen na metli.
AMORTENTIA:
Vonj sveže pokošene trave. Citrusi. Vonj kreme za sončenje na od sonca vroči koži. Pomlad. Moški parfumi.
RIDDIKULUS! :
Najverjetneje bi se bavkar spremenil v mravlje. Nicc se je namreč kot otrok znašla sredi velikega mravljišča in nato preživela nekaj tednov v bolnišnici. Po izvedenem uroku bi se pa najverjetneje prikazala mravlja v kakšni čudni preobleki ali maski.
EXPECTO PATRONUM! :
Niccin najhujši spomin je zagotovo smrt njenega starejšega brata, ki ga je, ko sta ponoči skupaj hodila po Londonu, zbil pijan voznik. Od tedaj Nicc tudi sovraži vse bunkeljsko. Prisotnost morakvarja v njen prebudi spomin na smeh, slepeče luči, škripanje zavor ter na krike. Krike bolečine, strahu, groze, trpljenja… ter obupane krike na pomoč, ki se jim ni nihče odzval. Spomin bi pregnala z drugim spominom na dogodek, ki se je zgodil le nekaj ur pred tem. Na njeno druženje z bratom, ki ga je imela najraje na svetu, na njun pogovor in vse, kar sta takrat počela. Niccolin varuh pa prevzame obliko samoroga, kar se zdi Nicc popolnoma nenormalno. Kdo pa je že videl da bi dekle., ki bi bilo dokaj dober približek hudiča imelo za varuha kaj tako nedolžnega, ko je samorog!?
MIRROR OF ERISED :
Iti skozi življenje z dvignjeno glavo, palico v roki ter samovšečnim nasmeškom na obrazu.
KEYWORDS :
Pametna, arogantna, sarkastična, manipulativna, elegantna.

HAIR:
dolgi vranje črni lasje
EYES :
nevihtno sive oči s pridihom temno modre, ki zlahka tudi počrnijo, odvisno od razpoloženja. In Nicc svoje oči naravnost obožuje.
DISTINGUISHING FEATURES:
Brazgotina od ključnice do sredine prsnega koša, edina posledica, ki jo je ona odnesla od prometne nesreče, v kateri je umrl njen brat. Tetovaža nekakšnih črt, ki jo ima na boku in poleti izginja pod robom kopalk.
ATTIRE :
Šolsko uniformo, ki jo sestavljajo nekoliko skrajšana šolska krila, oprijete srajce, šolski plašč, kravata ter kakšni čevlji s peto. Ko pa ni treba nositi uniforme Nicc ponavadi obleče oprijete kavbojke ali mini krilo ter kakšno srajčko ali top.

Prijave za Spolzgad Fc0150624ff68f7d1b920874


PARENTS :
Oče Matthias Leon Parkinson, 40 let, čistokrven, zaposlen na ministrstvu
Mama Yasmin Chaterine Déveraux, 38 let, čistokrvna, vyla, zdravilka
OTHERS:
Leon Pierre Parkinson, čistokrven, umrl ko je bil star 17 let; bil je Niccolin najboljši prijatelj in pomenil ji je vse. Prav zaradi tega jo je njegova smer popolnoma potrla, česar pa ni pokazala nikomur. Bolečino še vedno nosi le v sebi.
HISTORY :
Nicc je bila rojena na čisto običajen zimski dan. Zunaj je vse zmrzovalo v slepečo belo pravljico, ko se je Yasmin Parkinson že več ur mučila s porodom. In ko je bilo po večih urah končno konec in je otročiček prišel na svet, ni bilo od njega slišati niti glasu. Dekletce je z izbuljenimi očmi le zrlo nekam v prazno in prvih nekaj trenutkov se je zdelo, da sploh ne diha. A kakor hitro je mama stegnila svoje roke po njej je punčka zajela polna pljuča zraka in sobo je napolnil neverjetno glasen otroški jok. Pozneje tistega dne, ko so bili Parkinsonovi že na varnem za zidovi svojega dvorca, pa se je razbesnel snežni metež, kakšnega niso pomnili že vrsto let. In izgledalo je, da je ta dan usodno zaznamoval dekletce, ki so ga imenovali Niccolette Yasmin. Ta je namreč takoj ko je toliko zrasla, da je lahko govorila, začela glasno zahtevati vse, kar si je zaželela. Največkrat ji je bilo ustreženo, ker pa le ne bi bilo dobro, če bi bila punčka popolnoma razvajena je bil odgovor na njene zahteve občasno ne. In takrat se je Nicc razbesnela kot vihar, ki je lahko premagal večino ovir, razen svojih staršev ter brata. Ti so se kmalu navadili na njene izpade in jo vzgojili, kot je bilo treba. Kot dekle, ki se zna obvladati, ob enem pa se je znala Nicc še vedno noro zabavati ob vsaki priložnosti ter ušpičiti kaj, ko se je le ponudila priložnost. Svojo čarovniško moč je pokazala že zelo zgodaj, ko je izbruhnil eden od tistih njenih viharjev in so predmeti v sobi kar naenkrat začeli lebdeti ter krožiti okoli nje. In nato je pri 11 odšla na Bradavičarko, kjer je bila razvrščena v Spolzgad. Tam je bil tudi njen brat, s katerim sta bila resnično močno povezana. Ko je ona šele prišla na šolo je bil njen brat že v petem letniku. Bil je eden tistih ljudi, ki so si znali okoli sebe nabrati ljudi, zato je bil kar visoko na družbeni lestvici. In tudi Nicc je, kot prikupna mala sestrica enega izmed najlepših fantov na šoli dobila svoj del pozornosti. Kmalu pa je sledila bratovim stopinjam in si ustvarila ugled, ki je še posebno zrasel po bratovi smrti, ko je postala veliko bolj hladna, kruta ter nedostopna kot je bila prej.
PETS :
krokar Orion

Nazaj na vrh Go down
http://www.bradavicarka.all-up.com
Lacuna Coil
Gryfondom
Gryfondom
Lacuna Coil


Število prispevkov : 154
Registration date : 07/07/2010

Prijave za Spolzgad Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prijave za Spolzgad   Prijave za Spolzgad Icon_minitimeTor Jul 13 2010, 21:05

Seksi bejba, dober opis. Sprejeta.


Opisi za Spolzgad so zaprti, dokler drugi domovi ne dobijo več članov.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Prijave za Spolzgad Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prijave za Spolzgad   Prijave za Spolzgad Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Prijave za Spolzgad
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Prijave za Spolzgad
» Prijave k napojem
» Prijave za Pihpuff
» Prijave k letenju
» Prijave za Drznvraan

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Rojstvo zla! :: Smetišče :: Arhiv-
Pojdi na: